TRON’un kurucusu Justin Sun, DeFi projelerine 1.5 Milyar Dolar Yatırdı

0

Justin Sun, Ethereum tabanlı DeFi protokollerinde Tron tabanlı olanları görmezden gelerek milyonları batırıyor.

Sun’ın cüzdanı, Büyük Veri Protokolü hacminin %25’inden fazlasını kaplıyor. Tron yükseliş trendi sağlam, ancak 0,055 $ ‘lık direnç inatçı olmaya devam ediyor.

Akıllı sözleşme aracı sağlamaya odaklanan bir kripto para birimi projesi olan TRON’un (TRX) kurucusu Justin Sun, Ethereum tabanlı merkezi olmayan finans (DeFi) projelerine muazzam miktarda para yatırdı. Su altı yatırım bilgileri, The Block’ta araştırma analisti Igor Igamberdiev tarafından Twitter’da paylaşıldı.

Justin Sun kendi ağındaki projeleri yok sayıyor

Igamberdiev’e göre Sun, Büyük Veri Protokolü (BDP) tarımı için bir öncekini ortaya çıkardıktan sonra yeni bir adrese geçti. Twitter’da paylaşılan veriler, kurucunun Ethereum tabanlı DeFi projelerine 1,6 milyar dolardan fazla yatırım yaptığını ortaya koyuyor.

Görünüşe göre, Sun’ın adreslerinden biri bir zamanlar Büyük Veri Protokolü hacminin %25’ini oluşturan bir işlem yapmıştı. The Block araştırmasından elde edilen veriler, Sun’ın yaklaşık 661.000 WETH, yaklaşık 229 milyon USDT, yaklaşık 162 USDC ve 150 WBTC’ye sahip olduğunu ortaya koydu.

Tron'un kurucusu Justin Sun DeFi projelerine 1.5 milyar dolar yatırdı 1

Geri kalan fonlar, diğerleri arasında Chainlink (4,9 milyon), SushiSwap (7 milyon), Uniswap (3,4 milyon), Aave (144,000) gibi diğer DeFi projelerine dağıtıldı.

Igamberdiev, “şüpheli bir kullanım durumu olan taze bir farmingde bu miktardaki paranın bazı endişeleri artırdığını” söylüyor. Dahası, Sun’ın TRON Blockchain üzerindeki projeleri neden desteklemediği birçok soruyu gündeme getiriyor. Ayrıca, bu kadar büyük hacimli depolamanın pompalama ve boşaltmaya yönelik olması da muhtemeldir; sonunda, tokenlerin küçük sahiplerine zarar verir.

TRX Fiyatı ne oldu?

TRON, Şubat ayındaki fiyat düşüşünün kademeli olarak toparlanmasının ortasında 0,05 dolardan işlem görüyor. 200 Basit Hareketli Ortalama’daki (SMA) destek, toparlanmada önemli bir rol oynadı. Bununla birlikte, TRX, yükseliş trendini geciktirerek, engeli 0,055 $ ‘da kesmedi.

En düşük direnç yolu yazma sırasında yukarı doğrudur ve Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) tarafından desteklenir. Ayrıca, 0,05 doların üzerinde tutmak, boğaların 0,055 dolarda engeli aşmaya odaklanmasına izin verecektir.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments