Tron ağında toplam 5.7 Milyar Dolarlık varlık kitlendi

0

Tron ağında kilitlenen toplam değer artık 5,7 milyar doları aştı. TRX’in değeri yılın başından bu yana iki kattan fazla değer kazandı.

Tron ağı, kilitli toplam değer biçiminde yeni bir kilometre taşına ulaştı. Projenin kurucusu ve CEO’su Justin Sun’a göre, 5,7 Milyar Dolar’ın üzerinde artık Tron ağındaki çeşitli DeFi protokollerine kilitlenmiş durumda. Sun, bu kilometre taşını aşağıdaki tweet aracılığıyla kripto topluluğu ile paylaştı.

Tron ağı yükselmeye devam ediyor

Ayrıca, ağın Süper Temsilcileri tarafından sunulan 51 numaralı önerinin uygulanması sayesinde Tron’un artık deflasyonist bir varlık olduğunu belirtmek gerekir. Tron topluluğu üyesi Crypto Petrov tarafından sağlanan verilere göre, teklif bu ayın 10’unda uygulandığından bu yana toplam 54 milyon Tron (TRX) sonsuza dek yakıldı. Ek olarak, 4.906.000.000 TRX artık stake edilmiş durumda ve bu da dolaşımdaki Tron arzını azaltıyor.

51.teklif, aşağıdakileri başarmak için Tron topluluğu tarafından uygulandı.

TRX’in daha yüksek stake oranını teşvik etmek, düşük değerli işlemleri (spam tx’ler) azaltmak, güvenliği artırmak, dolaşımdaki TRX’i azaltmak ve TRX’lerin artışını teşvik etmek için bant genişliği ve enerji için mevcut minimuma yakın ücretleri 3,5 kat artırın. TRX’i deflasyonist bir varlık haline getirerek değer kazandırın.

Tron’un değeri yıl başından beri iki kat arttı

Teklif 51’in uygulanması, Tron’un (TRX) değeri üzerinde olumlu bir etki yarattı. Şu an Tron, bu ayın 19’unda 0.064 $ ‘lık yerel bir yüksek seviye ilan ettikten sonra 0.048 $’ dan işlem görüyor.

Tron (TRX) 2021’i 0,026 Dolar değerinde açtı, bu da şu anki değerine kıyasla 1,84 kat, yakın zamandaki zirve değerine kıyasla 2,46 kat değerinde artış olduğu anlamına geliyor.

Mart ayının yeni ayına sadece günler kaldığında, Tron’un (TRX) takip eden günler ve haftalarda yerel zirveyi 0,064 Dolarlık yerel zirveyi tekrar test etme veya aşma ihtimali var. Bununla birlikte, tüm altcoinlerde olduğu gibi, Tron’un kaderi de Bitcoin‘in kaderi ile büyük ölçüde bağlantılı. Bu nedenle, Bitcoin’in TRX’in gelişmesi için mükemmel ortamı sağlaması gerekiyor.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments