TLM Coin nedir? Binance Launchpool’da yer alacak!

0

TLM Coin nedir? Alien Worlds, DeFi çiftçiliğini NFT kart tabanlı strateji oyunuyla birleştirmek için akıllı sözleşmeler kullanıyor. Kısacası, oyuncular NFT arazi ve araç kartlarını kullanarak Trilium’u (TLM) toplar. NFT kartları oyunculara madencilik ve savaşta avantaj sağlar.

TLM Coin Nedir? (Alien Worlds)

Alien Worlds, günlük aktif benzersiz cüzdanlara dayanan şu anda en büyük blockchain oyunlarından biridir. Halka arzda, piyasaya sürüldükten sonraki iki gün içinde tükendi ve piyasadaki en büyük beşinci dApp, oyunun blockchain oyuncuları için ne kadar çekici olduğunu gösteriyor.
Şimdiye kadar, oyun dışında TLM jetonları elde etmek zordu. Tabii ki CryptoLocally, oyunculara TLM teklifleri alıp satmaları için bir pazar yeri sağlar, bu da güvenli bir şekilde TLM elde etmenin birkaç alternatifinden biri olacaktır!

TLM, Ethereum ve WAX ​​blok zincirlerinde bulunur, böylece kullanıcılar tercihlerine göre Trilium’u her iki zincirde de saklayabilir. CryptoLocally’de, 13.000 oyuncuya katılmak için WAX blok zincirinde TLM satın alabilir veya satabilirsiniz.

TLM Coin nedir? TLM Coin arzı
TLM Coin nedir? TLM Coin arzı

Alien Worlds’ün diğer oyunlardan yaptığı temel ayrım, eğlenceyi oyuncular için kazançlı hale getirmesidir. Merkezi olmayan finans yoluyla mümkün olan bu temel yapı, yalnızca oyun yaratıcılarının ve moderatörlerin gelir elde etmesi normundan bir sapmadır. Bazı ölçütleri sağlamak için, ortalama bir Alien Worlds oyuncusu ayda 60 dolar kazanıyor, doğru araçlara sahip oyuncular ayda + 300 dolar ve daha kararlı en iyi oyuncular ayda 35.000 dolar kazanıyor!

TLM Coin özellikleri neler?

TLM Coin‘in toplam arzı 10 milyar tane. Binance Launchpool ile dağıtılacak kısmı ise şöyle:

Toplam 150 milyon tane dağıtılacak.

BNB stake edenler 120 milyon,

BUSD stake edenler ise 30 milyon olarak paylaşacak.

7 Nisan saat 03:00’da başlayıp 6 Mayıs’ta sona erecek.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments