Theta, DEX Yarışına ThetaSwap Lansmanı ile Katıldı

0

ThetaSwap, merkeziyetsiz bir video platformudur. Kendi borsası ThetaSwap’ın lansmanı ile gelişen DEX pazarına ilk adımını attı.

ThetaSwap Nedir?

ThetaSwap, Uniswap’inkine benzer şekilde otomatik piyasa yapıcı mantığına dayanan açık kaynaklı akıllı sözleşme sistemlerini kullanan Theta blockchain üzerine inşa edilmiş ilk DEX’tir.

DEX, kullanıcıların Theta blok zincirinde yeni tokenları basmak için kullanabilecekleri yeni bir TNT20 token ile güçlendirilecek.

ThetaSwap, pazara giren yeni merkeziyetsiz borsaların genişleyen listesinin en yenisidir. 2017’de, her blockchain projesi kendi token’ına veya madeni parasına ihtiyaç duyuyordu ve tokenlar projeyi reklamlaştırma açısından çok önem arz ediyordu.

ThetaSwap’a kayıt olan kullanıcılar, yeni DEX’te ticaret yapmak için kendi tokenlerini oluşturabilecek ve basabilecekler.

Şimdiden Theta yayıncılarının ve topluluk liderlerinin kendi TNT20 jetonlarını oluşturduğunu görüyoruz ve ekosistem büyüdükçe çok daha fazlasının gelmesini bekliyoruz!

Duyuru, borsanın hayranlarına sadakat jetonları veren yayıncılardan eğlence ve medya girişimlerini finanse etmek için havuzlara ve DAO’lara kadar Theta blockchain’i kullanmanın birçok yeni yolunu yarattığını da ekledi.

THETA, DEX yarışına ThetaSwap ile katılacak
THETA, DEX yarışına ThetaSwap ile katılacak

Theta, 2021’in yeni medya ve eğlence token lansmanları için çok büyük olacağını tahmin ediyor;

“En küçük yayıncıdan en büyük Hollywood stüdyosuna kadar herkes, içeriklerinden aracılık ücreti olmadan sorunsuz ve merkezi olmayan bir şekilde para kazanmanın yeni yollarını arıyor.”

Duyuru, likidite farming teşvikleri hakkında hiçbir şeyden bahsetmedi, bu nedenle başlangıçta TNT20 tokenlerinin oluşturulması ve ticareti için bir araç olacağı görülüyor. Theta Mainnet 3.0’ın 2021’in 2. çeyreğinde piyasaya sürülmesi öngörülüyor ve TFUEL stake etme ve yazma özelliğini de getirmeleri bekleniyor.

Theta blok zinciri, itibara bağlı madencilik, küresel bir itibar konsensüsü ve katılım kanıtı gibi kripto para piyasasına bir dizi yeni kavram getirmiştir.

THETA Fiyatı Nedir?

CoinGecko‘ya göre projeninTHETA tokenı gün içi en yüksek 2,47$ ‘a yükselmek için günde %16 artış gösterdi. THETA, haftanın başından bu yana %30 arttı, ancak Aralık ayından bu yana tüm zamanların en yüksek seviyesi 2,60 $ ‘a yükseldiğinden beri genellikle paralel hareket ediyor.

Dolaşımda bir milyar THETA tokeni var ve piyasa değeri 2,3 milyar dolar. Bu, onu piyasa değeri listesinde Tezos’un hemen altında 24. sıraya koyuyor.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments