Tezos Stake Listelerde 7.Sıraya Oturdu

0

Tezos (XTZ), piyasa değeri açısından şu anda 24. kripto para birimi. Bununla birlikte, proje en çok hisseye sahip ve kripto varlıkları arasında 7. olarak çok daha iyi sırada yer aldı. Sadece bu da değil, aynı zamanda proje, Ocak 2021’de en fazla sayıda tezos stake yapılan altcoin oldu.

Tezos, 2017’de ICO ile ortaya çıkan sayısız kripto para birimlerinden biridir. Bununla birlikte, diğerlerinin aksine Tezos, yalnızca birkaç yıl yukarılarda değil, bu zamana kadar en büyük kriptolar listesinin en üstüne oturarak gündemde yer edindi.

Tezos Stake Miktarı ne kadar oldu?
Tezos Stake Miktarı ne kadar oldu?

Tezos stake miktarı ne kadar oldu?

Tezos, Temmuz 2020’den itibaren kademeli olarak artan büyük bir sözleşme çağrıları artışı gördü. Yıl sonunda, Temmuz ayının toplamını %1,209 ile aştılar. Kasım, bir önceki aya göre% 10’luk düşüş yaşayan tek ay oldu. Bunun dışında, Tezos kripto endüstrisindeki sözleşme çağrılarına dayanan en büyük proje olana kadar her ay bir artış gördü.

7. en büyük stake tokenı ve sözleşme çağrılarına dayanan en iyi proje olmasının yanı sıra Tezos, Oracles’ı ağına da getirmeyi planlıyor.

XTZ, Ethereum (ETH) ile rekabet edebilmek ve kendisini ETH’ye göre daha ölçeklenebilir bir alternatif haline getirmek için elinden geleni yapmayı planlıyor.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments