Telegram Grubu Pump Planlarken Ripple Fiyatı Yüzde 55 Arttı

0

Ripple fiyatı, WallStreetBets grubu tarafından bir pumpın muhtemel bir sonucu olarak 0,45$ ‘a yani %55 fırladı. Hâli hazırda 121.000 üyesi olan bir Telegram grubu Pazartesi günü saat 16:30 TSİ ile başka bir XRP pumpı planlıyor.

Ripple Labs Cuma günü SEC’e yanıt mektubunu yayınladıktan birkaç saat sonra XRP fiyatı, piyasa trendini bozarak yükselmeye başladı. Ripple, SEC’e karşı saldırıya geçtiği ve XRP’nin güvenlik dışı olarak belirlenmesini isteyerek davayı “kazanan her şeyi alır” hale getirdiği için, topluluk tarafından büyük ölçüde olumlu yanıt alınsa da, olaylara şüpheyle yaklaşılıyor.

Zamanla haber olan tesadüflere rağmen, büyük ralli, GameStop hissesinin ve hatta Dogecoin’in %700 fiyat rallisinin ardından bir “pump ve dump” gibi görünüyor. XRP grafiğinin WallStreetBets (WSB) ile olan benzerliği, “Tesadüf mü?” diye tweetleyen Ripple CTO’su David Schwartz tarafından fark edildi.

Venture Coinist’ten Luke Martin, diğer birçok uzman gibi Schwartz’ı onaylıyor. Martin Twitter’daki 238.000 takipçisine DOGE çetesinin artık XRP’yi hedef aldığını yazdı:

Bunu söylemek bana acı veriyor… gerçekten öyle… ama görünüşe göre DOGE’u pumplayan sıcak para topu Ripple’a geçmeye başladı. Muhteşem temelleri sayesinde XRP bir günde %50 arttı… tıpkı Gamestop gibi.

Pump, r/WallStreetBets’de bir XRP pumpı hakkında konular açıldığı dakikalarda başladı. Ek olarak, sosyal medyada grubun kurucusu “WSB Başkanı”na çok benzeyen çok sayıda yeni hesap oluşturuldu. Bu nedenle, şu anda bir WSB Başkanı XRP & DOGE Departmanı ve ayrıca pumpı besleyen bir WSB Başkanı XRP Departmanı var.

Ripple fiyatı ne oldu?

Ripple Fiyatı Ne Oldu?

Ripple fiyatı yazıyı hazırladığımız saat itibariyle 12:00 civarlarında 3.22 TL civarlarında işlem görüyor.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments