Tecrübeli Analist Patlayacak 3 Altcoin’in İsmini Verdi!

0

Tecrübeli analist Cantering Clark, bir altcoin için büyük bir trend değişiminin meydana geldiğini ve iki kripto paranın yükseliş formasyonları oluşturduğunu söylüyor. Bu yazıda ICE, SPELL ve AVAX’a dair Clark’ın son analizlerine göz atıyoruz.

Cantering Clark, altcoin projelerinin trend analizleriyle başlıyor

Cantering Clark takma isimli Twitter analisti, 95.000 takipçisine, multichain getiri optimizasyon platformu Popsicle Finance’in yerel token’i ICE’yi yakından takip ettiğini söyledi. ICE’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerinden iyi bir şekilde çıkması ve ani güç belirtileri göstermesiyle Cantering Clark, bir trend değişiminin devam edebileceğini söylüyor. Analist ICE’nin gücünü ölçmek için Wrapped Ethereum çiftinde (ICE/WETH) ICE’yi analiz ediyor:

Grafik hacimli gözüküyor. Söylentiler + Büyük isimlerin desteği + Trend değişimi.

Analistin ayrıca, kullanıcıların stablecoin Magic Internet Money’den (MIM) kredi almak için faiz getiren teminat yatırmasına olanak tanıyan ve pasif gelir sağlayan abracadabra.money’nin token’i SPELL’e de bakıyor. Cantering Clark’a göre SPELL, kripto piyasasının geri kalanında benzersiz bir trend değişikliği gösteriyor:

SPELL’den daha temiz bir trend değişikliği olduğundan emin değilim. Çoğu altcoin, zirvelerden %70-80 düştükten sonra soğuduğundan, 1 ila 1 günlük zaman diliminde W dip formasyonu doğru zamanda. Kayda değer yatırımcı pozisyonları var.

Analist, Ethereum rakiplerinde göz atıyor

Analistin radarında olan bir Ethereum rakibi, akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX). Clark’a göre, 120 dolar seviyesinin net bir kırılmasının ardından ATH seviyeleri yakın olabilir:

AVAX tam bir canavar. Olası destek ve direnç dönüşümüyle 120 dolar civarında güçlü görünüyor. Sırada ATH seviyeleri.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments