Snoop Dogg Dogecoin Macerasına Katıldı

0

Dogecoin (DOGE) artık ünlülerin yeni sevgilisi olmakla kalmayıp Amerikalı rapçi Snoop Dogg, meme şaka kripto para biriminin arkasında toplanan en yeni büyük isim oluyor.

Shiba Inu’dan ilham alan dijital madalyonun en sesli savunucusu Tesla CEO’su Elon Musk’a hitap eden viral bir tweet’e Snoop Dogg, yedinci stüdyo albümünün photoshoplanmış bir kapağını ekledi.

Snoop Dogg Dogecoin
Snoop Dogg Dogecoin

Bir başka kripto para birimi amigosu olan Kiss solisti Gene Simmons, Disney’in animasyon müzikali The Lion King’e dayanan ve Snoop Dogg’u yavru Simba yerine Doge maskotu tutan başka bir maymun şaman Rafiki olarak ekleyen bir resim paylaştı. Daha sonra Musk, meme’in yeni bir versiyonunu tweetledi.

Snoop Dogg Dogecoin

U.Today tarafından bildirildiği üzere Musk, Dogecoin’i “halkın kripto parası” olarak tanıtmak için bu haftanın başlarında Twitter’a döndü ve fiyatı yüzde 50’nin üzerinde yükselmesine etki etti.

Dogecoin, 30 Ocak’ın en düşük seviyesi olan 0.021 $’dan bu yana yüzde 200’ün üzerinde artış gösterdi, ancak şu anda 29 Ocak’ta ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.087 $’dan neredeyse yüzde 30 düştü.

Birden fazla devrimci şirketin arkasındaki en zengin kişinin, bir meme kripto para birimi hakkında yorulmadan konuşması gerçeküstü olmanın ötesinde. Doğal olarak, diğer topluluklar kriptolarını paramparça etmek için giderek daha çaresiz kalıyorlar, ancak Musk “basitliğinin dehası” olduğunu iddia ediyor yaptığı bu pumplarla.

Ayrıca Dogecoin’in “en eğlenceli kripto” olduğunu ve anlamsızlığını en büyük gücü haline getirdiğini ekliyor. Centibillionaire, geçtiğimiz günlerde TMZ’ye bir meme para biriminin gerçek para birimi haline gelmesinin “en ironik sonuç” olacağını söyledi:

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments