Polkacover Token Nedir? 24 Saatte %40 Değer Kazandı

0

Polkacover, kripto ve kişisel sigorta ihtiyacı için tek durak noktası olmak amacıyla dünyanın önde gelen kripto para birimi dostu olmak, sigorta ve poliçe düzenleme pazarını oluşturmak için çalışıyor.

Polkacover token nedir?

PolkaCover‘da, kullanıcıları ve çok uluslu sigorta sağlayıcılarını, başlangıç ​​için kripto ile ilgili koruma, sağlık, yaşam, eğitim ve aile sigortası planları gibi tüm küresel sigorta ürünleriyle bağlayacak ve daha uzun vadede daha fazla ürün eklemek için çalışacak. Platform, herhangi bir geleneksel sigorta kanalından %40’a varan oranlarda daha ucuza birkaç belirteçli teşvik sağlayacak.

Tokenleştirilmiş teşvikler sağlayan substrat kullanarak Polkadot’ta Web 3.0 çerçevesine dayanan yeni nesil blok zinciri teknolojisini içeren sürtünmesiz bir sigorta pazarı deneyimi geliştiriyor. Bununla birlikte de Ethereum Blockhain ağında taranıyor. Tescilli kripto para birimine bağlı avantajların yanı sıra son teknoloji bir kullanıcı deneyimi ve çeşitli kripto para birimini geleneksek ödeme seçenekleri oluşturarak kullanacak. Kullanıcılar, şeffaf fiyatlandırma ile geleceğin bir platformu üzerinden alışveriş yaptıklarını bilecekler.

Polkacover Token Nedir?

Neden Polkacover tercih edilmeli?

Yıllar geçtikçe, çeşitli sektörlerde teknolojilerdeki dev sıçramalarla, sigorta şirketleri ve aracı kurumlar bir zaman kapsülünde sıkışıp kalmış gibi görünüyor. PolkaCover, arkaik manuel sistemleri yenmek ve endüstrileri kabuklarından ayırmak için bir çözüm olarak yaratıldı.

2019’un sonlarında deneyimli insurtech, fintech ve blockchain uzmanları tarafından kurulan PolkaCover, dünyanın dört bir yanından kullanıcıları ve sigorta ürünlerini birbirine bağlayan iyi gelişmiş bir pazar yaratmaya inanıyor. Bu inanç, büyüyen kripto dünyasının ihtiyaçlarını karşılama vizyonuyla yeni nesil sigorta yönetimi oluşturmak için en iyi seçenekleri araştırma misyonuna yol açtı.

Polkacover’ın sigorta alanında yerine getireceği dört ana rolü vardır.

 • Birinci Faz: Polkacover kripto bazlı ürünler üretimi
 • İkinci Faz: Küresel sigorta pazarına açılım
 • Üçüncü Faz: Polkacover P2P(Pay to Pay)
 • Dördüncü Faz: Üçüncü şahıs sigorta şirketleri için otonom üçüncü şahıs idaresi / hasar yönetimi

Geçen ay, Tokenomics yapısında birkaç değişiklik yapıldı. PolkaCover projesi için güncellenmiş Tokenomics ayrıntılarını ve Çizelgesini aşağıda bulabilirsiniz. Aşağıdaki bilgiler, 7 Ocak 2021 itibarıyla whitepaper’da verilen bilgilerin yerine geçer.

PolkaCover token detayları

Ekip

CVR Kurucu ekibi için ayrılmış CVR jetonları ne olacak? Takım jetonları kilitlenir ve uzun vadeli taahhüdü göstermek için verilir.

 • Jetonlar 24 ay boyunca kilitlendi.
 • Kilitlenmeden sonra, belirteçler 6 aydan uzun süre kazanılacak.

Pazarlama ve Operasyonel Giderler

PolkaCover, operasyonlarını 12-18 aylık bir süre boyunca yürütmek için gereken maliyetleri yönetmek için gereken fonlara sahip. Bu CVR belirteçleri, acil operasyonel genişleme gereksinimi, geniş pazarlama girişimi, düzenleme ve uygunluk izinleri, işletme genişleme değişim listeleri vb. için yer alacak.

 • Operasyonel Jetonlar – 12 ay boyunca kilitli ve ardından 12 aylık hak kazanma
 • Pazarlama Belirteçleri – 6 ay boyunca kilitli ve ardından 18 aylık hak kazanıyor

Staking ve Topluluk Ödülleri

 • UniSwap’te lansman sırasında likidite sağlayarak
 • Erken erişime sahip olanlar, yönetim ve risk değerlendirme üyeleri için Staking ödülleri / tahsisleri sağlayarak
 • Hata ödül programları ve platformun ilk testerları
 • P2P platformunda yönetim ve risk değerlendirme ödülleri

ile dağıtım sağlanacak.

Polkacover şu anda 3.51 Türk Lirasından işlem görüyor. Polkacover resmi Twitter adresi için tıklayabilir, haberler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments