Piyasa Çökerken Balinalar Bu Altcoin’den Milyarlarcasını Topladı!

0

Bir balina piyasa çökerken 35 milyar SHIB satın aldı. Bazı balinalar, biraz SHIB satın alarak “düşükten satın al” prensibine katılıyor. Piyasa satışları sırasında, kısa vadeli traderlar pozisyonlarını düşürdü ve çoğu piyasadan çıktı. Daha küçük altcoin projeleri, Shiba Inu ve Doge dahil olmak üzere Bitcoin’e kıyasla daha büyük bir kayıp yaşadı. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Balinalar bu altcoin projesini dipten aldı

Küresel piyasa düzeltmesi sırasında, Shiba Inu (SHIB) zirve değerinin %16’sını kaybetti, ancak kısa bir süre sonra, Bitcoin (BTC)’in piyasa performansıyla ilişkili olan %10’luk bir günlük kayıpla tekrar toparlandı. Dünkü satışın ardından, Shiba Inu (SHIB) bir günde yaklaşık %30 kazandı, ancak daha sonra %15 günlük kâra düştü. Token 26 Kasım’dan beri kısa bir aralıkta hareket ediyor ve henüz iki sınırını da geçmedi. Bazı balinalar önemli miktarda Shib satın alırken, piyasa hiçbir şekilde tepki göstermiyor. Hacim göstergesine göre hem alım hem de satış baskısı azaldığı için SHIB tokeninin oynaklığı düşük kalıyor. Balinalar daha fazla Shib alıyor son düzeltmelerde. Kripto para piyasası bir günde %10’dan fazla çökmeden önce, en büyük 1000 Ethereum cüzdanı, Ethereum chainindeki USDT ve diğer stablecoinlere girerek Shib varlıklarının %8’inden fazlasını düşürdü.

Şu anda balina holding’i, yazım zamanında balina katmanlı cüzdanlarda kalan yaklaşık 1 milyar dolarlık varlıkla düzeltme öncesi seviyelere yükseldi. Shiba Inu’nun fiyatı olumlu bir şekilde tepki vermiyor gibi görünüyor, token bir günde 0.000038 dolar ve %0.72 büyüme ile işlem görüyor.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments