PAID Token nedir? Yüzde bin arttı!

0

PAID Token nedir? PAID Network, işleri katlanarak daha verimli hale getirmek için DeFi destekli SMART Anlaşmaları sunmak için blockchain teknolojisinden yararlanan bir ekosistem DAPP’idir. Kullanıcıların, Ödeme aldıklarından emin olmak için kendi politikalarını oluşturmalarına izin veriyor.

Verimlilik ve uygun maliyetle tasarlanan platform birinci öncelikleri. PAID, hukuk müşavirinin pahalı, gereksiz ve nispeten erişilemeyen hizmetlerini en aza indirerek, parçalanmış yargı yetkileri ile çelişen ulusal mevzuat arasındaki sürtüşmeyi ortadan kaldırır. PAID, merkezi olmayan finansal araç setlerinin yarattığı eşit fırsatlar aracılığıyla toplumu güçlendiriyor.

Araştırma Mükemmelliği Çerçevesi tarafından 2014 yılında Avrupa Komisyonu ile işbirliği içinde yürütülen araştırma aşağıdakileri vurgulamaktadır:

Bu durumda temel teşkil eden araştırma, sınır ötesi ticari ve tüketici anlaşmazlıklarının ulusal mahkemelere alternatif olarak internet teknolojisi kullanılarak nasıl çözülebileceğini incelemektedir. Alternatif Uyuşmazlık Çözümü (ADR) üzerine mevcut araştırmaya dayanan araştırma, ADR’nin özellikle çevrimiçi bağlamda nasıl uygulanabileceğini inceledi ve hukukçular, politika yapıcılar ve hükümetler üzerinde önemli bir etkiye sahipti. Bu yeni bir araştırma alanıdır. Çalışma, Avrupa Komisyonu tarafından Çevrimiçi Uyuşmazlık Çözümü (ODR) ile ilgili ilk Avrupa mevzuatını hazırlamak için kullanıldı ve Birleşik Krallık’taki politika yapıcıların bu mevzuatı uygulamak için izledikleri yaklaşımı bilgilendirdi. Ayrıca uluslararası, bölgesel ve ulusal organizasyonlarda ODR tartışmasını eleştirel bir şekilde şekillendirdi.

PAID, hem yerel hem de sınır ötesi iş yapan tüm işler için önemli bir sorunu çözüyor. PAID’in en meşhur hukuk davası, Ray Kroc ve McDonald kardeşlerinkiyle sorunsuz ve sorunsuz bir şekilde kolaylaştırılabilirdi.

Ray Kroc, 1954’te kardeşinin restoranına rastladıktan sonra, o kadar etkilendi ve onlar için franchise vermeye gönüllü oldu. Kardeşler ilk başta temkinli davrandılar, ancak kapıdan kapıya satıcı olarak bir geçmişe sahip olan Ray, sonunda onlarla aynı fikirde oldu. Sorun, bunun bir beyefendi anlaşması, bir el sıkışma olmasıydı. İşler sorunsuz başladı, ancak para akmaya başladıkça, hemen hemen her şeyle ilgili anlaşmazlıklar, üç adam arasında iş ve kişisel sorunlara neden olmaya başladı.

Beyefendilerin sözleşmesi, işletmenin isim haklarını elinde tutan kardeşlerle %0,5’lik telif ücreti içeriyordu. 1971’de Ray Kroc, şirketi yeniden bünyesine katmasına ve tam kontrol ve adlandırma haklarına sahip olmasına izin veren yasal bir boşluk buldu ve kardeşleri sadece 2,7 milyon dolarlık cüzi bir satış yapmaya zorladı.

Akrabalar, 2015’te günlük postaya, Ray’in 2012’de yaklaşık 305 milyon dolar değerinde olacak olan %0,5’lik telif ücreti üzerinden onları aldattığını söyledi.

McDonald kardeşler, Mark Zuckerberg’in Facebook fikrini onlardan çaldığını iddia eden ikizler Tyler ve Cameron Winkelvoss’un fast-food muadilleri. Winkelvoss ikizleri sonunda bir anlaşma sağladı, ancak Mc Donald ailesi o kadar şanslı değildi.

Facebook ve McDonald kardeşler arasındaki bu anlaşma, PAID ağı, sosyal medya ve fast food üzerinden düzenlenmiş, emanet edilmiş ve tahkim edilmiş olsaydı, bildiğimiz şekliyle çok farklı olabilirdi.

PAID token nedir?

Akıllı Sözleşmeler

PAID Token nedir? Günümüzün geleneksel ortamında bir anlaşma hazırlamak, yürütmek ve yürürlüğe koymak, gereksiz karmaşık maddelerle dolu pahalı, karmaşık prosedürler gerektirir. PAID, iş anlaşmalarıyla ilişkili teslimatlara öncelik veren basitleştirilmiş SMART Anlaşması şablonları tasarladı.

PAID, geleneksel anlaşmaların karmaşık laf kalabalığını ortadan kaldırarak pahalı hukuk danışmanlığı ihtiyacını ortadan kaldırır. PAID, resmi, geleneksel bir hukuki anlaşmanın gerekliliklerini karşılamak için bir hukuk uzmanları ağına danışmış ve herkesin bir anlaşmayı anlamasına, güvenle imzalamasına veya arabuluculuk yapmasına olanak tanıyan yeni bir basitlik standardı belirlemiştir.

Kullanıcılar, PAID’in SMART Anlaşmalarına bir abonelik ve PAID DApp aracılığıyla stake etme modeli aracılığıyla erişebilir, bu da maliyet ve hizmet engellerini büyük ölçüde azaltır.

Arbitrasyon

İş sözleşmeleri genellikle emanet, sigorta, borç verme, borçlanma, tahkim vb. Gibi tek bir sözleşmeden çok daha fazlasını gerektirir. Tam bir ürün sunmak için, APID bir DeFi ürünleri paketi içerecektir. Bu DeFi ürünleri, süreci tek bir uygulamada baştan sona tamamlayabilmeleri sayesinde kullanıcılarımıza değer katmaktadır. Ayrıca, topluluğumuzun bu tarihsel olarak yüksek performanslı tekliflere katılması için inanılmaz bir değer yaratırlar.

Ekosistemde sunulan tüm hizmetler, PAID belirteci kullanılarak ödenecektir.

PAID Token, geçtiğimiz günlerde 0,02$’dan işlem görürken biz bu yazıyı hazırlarken 2 dolar civarından işlem görüyor. Hacim de gittikçe yükseliyor, takipte kalmalı.

 

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments