Oyun Pazarında İtem Satış

İtem SATIŞ Türkiye üzerinden birçok oyuncusu olan ve oyun pazarında bir numaralı sitelerden biridir.

0

İtem SATIŞ Türkiye üzerinden birçok oyuncusu olan ve oyun pazarında bir numaralı sitelerden biridir. Sizlere e-pin üzerine en uygun fiyat seçenekleriyle birlikte hizmet kalitesi sunar. Özellikle de bu alanda daha farklı alternatif faaliyetlere de sahiptir. Örneğin VP kuponları, steam cüzdan kodu gibi çok sık aranan ve satın alınan ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunar. Bu sayede hem cebiniz hem de satın aldığınız platformlardaki yeriniz daha iyi şekilde gözükecektir.

Site içerisinde aynı zamanda üyeler için hazırlanmış olan ilan pazarı vardır. Buradan çeşitli ilanlar vererek oyun hesaplarınızı, oyunlar içerisinden kazandığınız itemleri nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu sayede bulmakta zorlandığınız ürünlere kolayca erişim sağlarsınız. Aynı zamanda sizlere İtem Satış güvencesi verilerek dolandırılmalarında önüne geçilir. Bunların dışında ucuz oyun seçenekleri sayesinde istediğiniz oyuna ait uygun hesaplara da erişebilirsiniz.

İlan Pazarı Satışları

İtem Satış üzerinden 7/24 ilan satışı yapılması mümkündür. Aynı zamanda satış yapabileceğiniz gibi satın almalarınızı da haftanın her günü ve her saati gerçekleştirebilirsiniz. Site içerisinde bulunan birçok ödeme yöntemi sayesinde sizlere kolay bakiye yükleme imkanı sağlar. Bu sayede banka kartı veya kredi kartınız olmasa bile farklı ödeme seçenekleri üzerinden alternatif yolları deneyebilirsiniz. İtem satış hem alıcılar hem de satıcılar için köprü olarak güvenli, sağlıklı bir satış ve alış işlemlerinin gerçekleşmesine yardımcı olur.

Kaynak: https://www.itemsatis.com/ilan-pazari.html

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments