Ortaya Çıktı: Ethereum Balinaları Bu 3 Altcoin’e Yöneldi!

0

En son WhaleStats verilerine göre, en büyük Ethereum balinaları bazı kripto para borsalarının yerel token’lerini stokluyor. Bu borsalar arasında FTX’in FTT token’i ilk sırada yer alırken, Avusturya merkezli Bitpanda borsasının token’i BEST, yoğun bir birikim aşamasına geçti. İşte ayrıntılar…

Ethereum balinaları borsa token’lerine saldırdı

En büyük 1.000 Ethereum (ETH) cüzdanını izleyen on-chain veri sağlayıcısı WhaleStats, borsa dışı en zengin 1.000 ETH adresinin, FTX borsasının yerel token’i FTT’den yoğun bir şekilde stokladığını söylüyor. FTT şu anda en büyük balina cüzdanlarının %7,24’ünü oluşturuyor ve toplam birikimleri 1,6 milyar doların üzerinde. Aşağıdaki WhaleStats tablosuna göz atarsak, en çok stoklanan üçüncü token FTT, 39.274 token’le en büyük Ethereum balinaları arasında paylaşılıyor. Ayrıca listede bir diğer öne çıkan nokta, OKEx borsasının kripto para birimi OKB’nin %2.78’lik payıdır. OKB madencilere, trader’lere ve kurumsal yatırımcıya hitap etmektir.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız tablonun detaylarında, balinalar toplam 633 milyon dolarlık OKB’nin %2.78’ini tahsis ediyor. Listenin son sıralarında, Ethereum Blockchain üzerinde çalışan Avusturya merkezli Bitpanda borsasının token’i BEST yer alıyor. Borsa token’inin 7 milyon müşterisi var ve yakın zamanda 4 milyar doların üzerinde bir değere sahipti. WhaleStats, BEST’in 483 milyon doların üzerinde bir değerle toplam balina birikiminin %2.12’sini oluşturduğunu bildiriyor. Ortalama bir cüzdan, 483.173 dolar değerinde 454.945 token’e sahiptir. En çok stoklanan altcoin’lerin listesine buradan göz atabilirsiniz:

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments