MVC Token nedir? MileVerse ekosistemine dair bilgiler

0

MVC Token nedir? MileVerse, şirketler ve müşterilerden bağlı mağazalara kadar herkese fayda sağlayan entegre bir ekosistem oluşturmak için blockchain teknolojisini uygulayan bir kilometre değişimi / entegrasyon ödeme platformudur.

MVC Token nedir?

MileVerse uygulamasında (bundan sonra “uygulama” olarak anılacaktır) müşterinin kazandığı kilometreyi MVP (MileVerse Point) ile değiştirerek her bir şirketin kilometresini değiştirdikten / entegre ettikten sonra, MVC’ye (MileVerse Coin) dönüştürülür.

Şu anda, dijital varlıkları geleneksel iş alanında kullanmak için ele alınması gereken birçok sorun var. Bunlardan biri tek jetonlu problemdir. Çoğu kripto para birimi, her bir şirketin veya projenin oluşturacağı hizmet veya ürünün erişim haklarını belirtmek için bir yardımcı program belirteci eğilimine sahiptir. Çoğu yardımcı program jetonu, güvenlik jetonlarının özelliklerini alır, çünkü şirketin değeri arttığında, jetonun değeri de onunla birlikte artar.

MVC Token nedir 2

Tek jetonlu modeli ödeme altyapısına uygularken fiyat dalgalanmaları, işlem hızlarının yavaşlaması, blok istikrarı gibi sorunlar nedeniyle gerçek zamanlı olarak düzgün bir şekilde gerçekleştirilmesinde ve yanıt vermesinde zorluklar yaşanmaktadır. MileVerse, tek jetonlu ekonomide bulunan yukarıda belirtilen sorunları çözmek için MVC, listeleme jetonu ve MVP, ödeme jetonu yayınlar. MVC ve MVP, MileVerse platformunun içinde ve dışında istikrarlı bir token ekosistemi oluşturmak için etkileşimde bulunur. Bu çift jetonlu modelin uygulanmasıyla fiyatın istikrarı sağlanacak, hızlı işlem hızı sağlanarak güvenli ve hızlı kilometre ekosistemi oluşturulacaktır.

MVC Token Özellikleri

MVC, Ethereum Mainnet’te verilen bir ERC-20 belirtecidir. MVC tokenları, Ethereum Mainnet platformunda ayrı ayrı tutulan adresler kullanılarak değiştirilebilir. MileVerse’in MVP’si olarak MVC tokenleri ile takas edilebilirler. Ek olarak, MVC tokenleri, üzerinde listelendikten sonra nakde dönüştürülebilir. MVC, toplam 3 milyarlık sınırlı miktarlarda ihraç edildi.

MVC Token fiyatı nedir?

MVC Token geçtiğimiz gün 0.02 dolar seviyelerden işlem görürken bu saatlerde 0.07 seviyelerine ulaşmış durumda. MVC token satın almak için buradan Bithumb borsasına kayıt olabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments