Mark Cuban Ethereum Cüzdanını Paylaştı

0

Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, Shark Tank yatırım programında düzenli olarak yer alıyor ve toplam serveti 4 milyar doların üzerinde.

Ancak herkesin gerçekten bilmek istediği şey şu: Hangi kripto para birimine sahip?

CoinGecko listelerinin altını çizen epeyce Ethereum tabanlı DeFi tokenleri ortaya çıktı. Cuban, bugün Twitter’a yazdı, “Kesinlikle shitcoin’lerden payımı aldım LOL.”

Bu açıklama Cuban’ın Twitter’da Mavericks kıyafetiyle dans ettiği bir klipten geldi. Bu klip, bir blok zincirindeki dijital koleksiyonlar olan fungible tokenler (NFT’ler) için bir pazar yeri olan Rarible’daki hesabından satın alınabiliyor.

Cuban’ın profilinde, The Block’un Araştırma Başkanı Steven Zheng’in dedektifliği sayesinde keşfedilen başka bir cüzdan tarafından finanse edilen bir genel adres bulunuyor.

Cüzdan, toplu olarak bir ETH’nin yarısından biraz fazlasına değer olan OPEN Governance Token, HYVE ve MASQ gibi bir ERC20 tokenleri içeriyor.

Mark Cuban‘ın kripto paralara doğru kayması devam ediyor. Nisan 2020’de milyarder yatırımcı, Bitcoin’de yalnızca yaklaşık 130 dolara sahip olduğunu söylemişti. Ancak bu ayın başlarında, daha önce ifşa ettiğinden daha fazla yatırım yaptığını ve bunları Coinbase’de tuttuğunu açıkladı.

Yarına kadar hepsi muhtemelen GameStop hisselerinden daha değerli olacak gibi gözüküyor.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments