MaCity Hotel ile Rahatlığınızı Ön Plana Katın

Türk ve dünya tarihinde İstanbul en önemli şehirler arasında yer alır. Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan jeopolitik ve sosyolojik anlamda son derece önem arz eden bu şehir turistik mekanları ile da dünyanın gözlerini kamaştırmaktadır.

0

Türk ve dünya tarihinde İstanbul en önemli şehirler arasında yer alır. Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan jeopolitik ve sosyolojik anlamda son derece önem arz eden bu şehir turistik mekanları ile da dünyanın gözlerini kamaştırmaktadır. Birçok medeniyete ev sahipliği yapan İstanbul bu medeniyetin mensubu olan yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. MaCity Hotel Maltepe metropol kent İstanbul’da faaliyet yürüten ışık nezih ve kaliteli bir oteldir. Merkezi bir konumda yer alan kuruluş son derece temiz güler yüzlü ve tertipli bir hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. İstanbul bölgesinde görülecek yerleri yakın olan ve bu anlamda ulaşım konusunda da herhangi bir sıkıntı olmayan Macity Maltepe otel alt katında son derece kaliteli bir kafeye de ev sahipliği yapmaktadır. Bu kafe içerisinde Nezih içkiler içecekler çay kahve çeşitleri ve Türk dünya mutfağının Seçkin örnekleri ile hizmet sunulmaktadır.

MaCity Hotel jakuzili oteller arasında

MaCity Hotel İstanbul’da faaliyet yürüten Maltepe jakuzili otel çeşitleri arasında ilk sırada yer alır. Son derece konforlu olan otel şık ve ergonomik bir biçimde dizayn edilmiştir. Otel içerisinde 4 ayrı oda seçeneği ile müşterilere hizmet sunulmaktadır. Kurulduğu günden bu yana otel yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası haline gelmeyi başarmıştır. Ayrıca kuruluş koronavirüs pandemi süreci ile ilgili tedbirleri de harfiyen uygulamaktadır.

 

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments