Livaneli Sun Otel Tesisi

0

 

Tam 21 yıldır bu sektörde Livaneli ailesi olarak Livaneli Otelleri sizlere hizmet vermektedir. Ailenizle, sevdiklerinizle baş başa mükemmel bir tatil keyfi sizleri bekliyor. Alanya her şey dahil oteller listesinde olan Livaneli Otelleri sizlerin bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bunlardan biri olan Sun Otel tesisi müşteriler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Sun otel tesisi Alanya alkolsüz oteller listesinden biridir. Otel Alanya otelleri arasında konum olarak da oldukça iyi bir yere sahiptir.

Alanya’nın en işlek caddesinde bulunan otel Alanya’nın tarihi olarak değerli birkaç bölgesine de oldukça yakındır. Bununla birlikte Alanya Çarşısı oldukça popüler ve turistlerinde çok fazla uğradığı noktalardan biridir. Bünyesinde yer alan diğer otelleri gibi Alanya merkez otelinde kendine ait plajı bulunmaktadır. Ek ücrete tabi değildir sadece kısa bir yürüme ile keyifli zaman geçirmek mümkün olacaktır.

Livaneli Otelleri ile Her Yere Yürü

Alanya merkez oteller skalasında hizmet vermeyi başarmış olan firma her yere yürüme mesafesindeki konumu ile sizlere kolaylık sağlıyor. Bu sayede ayrıca yol parası gibi bir masraf da bütçenize eklenmiş olmaz. Bildiğiniz üzere tatil yerlerinde tarihi yerlere yakın olmak da oldukça önemlidir. Bu sebeple Livaneli Otelleri tatilciler için oldukça iyi imkanlı otellerden biri olarak karşınıza çıkmaktadır. Antalya’nın boğucu sıcağında bir yerden bir yere toplu taşıma araçlarını da kullanmak zorunda kalmadan rahatça gezebileceksiniz.  

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments