Lisa Edwards Bitcoin’in Fiyatının Uçacağını Söyledi, Bitcoin’in Fiyatı ne olacak?

0

BSV’den Craig Wright (Satoshi Nakamoto olduğunu iddia ediyor) Bitcoin’i eleştirirken, kız kardeşi (aynı zamanda bir kripto tüccarı) Bitcoin için yükselişe geçti. Lisa Edwards’ın projeksiyonuna göre, Bitcoin’in fiyatı ne olacak? Birkaç yıl içinde 142.760 dolara ulaşabilir.

Bugün Lisa Edwards, Twitter’da yukarıda belirtilen fiyat hedefini trend çizgilerinin yardımıyla tahmin eden bir grafik yayınladı.

Lisa Edwards'ın Bitcoin Grafiği
Lisa Edwards’ın Bitcoin Grafiği

Edwards, yatırımcı psikolojisine dayalı eğilimleri tahmin eden “Elliott Waves” (EW) prensibinin yardımıyla Bitcoin’in gelecekteki fiyatına ilişkin tahminini açıkladı. Varlığın ilk olarak bu Mayıs ayında 90.000 dolara ulaşacağını ve ardından Bitcoin’in fiyatının Ocak 2022’de 55.000 dolara düşeceğini tahmin etti.

Bitcoin’in fiyatı ne olacak?

Edwards’ın fiyat analizine göre, Bitcoin Mart 2023’e kadar 142.000 $ aralığına ulaşacak. Aynı zamanda Edwards, Bitcoin fiyatının söz konusu yükseklere ulaşmadan önce büyük olasılıkla “aradaki düzeltmelerle biraz zaman alacağını” belirtti.

Ancak, bir Twitter kullanıcısı ona sözde süper döngünün sonunda ne olacağını sorduğunda, Lisa Edwards bir “ayı pazarı” nın gelebileceğine inanıyordu.

Daha önce, JPMorgan‘daki analistler Bitcoin’in uzun vadede 146.000 $ ‘a yükselebileceğini tahmin ediyordu. Guggenheim Global Baş Yatırım Sorumlusu Scott Minerd bile Bitcoin’in fiyatının 400.000 dolara ulaşabileceğine inanmaya devam ediyor.

Tersine, Edwards’ın kardeşi Craig Wright, Bitcoin’in bir saadet zinciri olduğunu düşünüyor. Tablonun yanı sıra, Lisa Edwards, kripto para birimlerinin burada kalacağını ve sadece başlangıç ​​aşamasında olduğumuzu yazdı.

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir, yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Kriptonik.com’un fikrini asla yansıtmıyor. Her yatırım ve ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız para yatırmanızı önermiyoruz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments