Kolye Seçimleriniz İçin En İyi Adres

 Kolye almak istediğimizde hepimizin kendimize özel şekilde belirlediğimiz kriterlerimiz vardır.

0

Kolye almak istediğimizde hepimizin kendimize özel şekilde belirlediğimiz kriterlerimiz vardır. Kolyenin göz alıcı olması, zarif durması gibi seçenekler bizler için önemlidir. Bu yüzden de kolye almak istediğimizde öncesinden birçok seçenek araştırır ona göre kolye alma yola gireriz. Bu konuda da bize en çok yardımcı olabilecek özellikleriyle tanınan, yeni nesil ürünlerden de bizim geleneklerimize ait ürünlerden de bünyesinde barındıran, altının kıymetini bize duruşu ile yansıtan Bayar Gold, Kafesli firuze kolye ile yine markasının hakkını vermiştir. Oldukça güzel, zarif ve gözlerinizi almakta zorlanacağınız bir kolye olan kafesli firuze kolye, firma tarafından özenle tasarlanmış ve satışa sunulmuştur.

Kolye Hakkında Özellik Bilgilendirmesi

Çoğumuzun çok beğendiği, ilgiyi çokça hak eden kolye, altın ayarı olarak on dört ayar olmakla beraber metal ağırlığı da 1,25 gram şeklinde belirlenmiştir. Boncuk etrafındaki kafes gibi zincir de altından üretilmiştir ve uzunluğu tam olarak kırk beş santimdir. İçerisindeki boncuk da özel olarak el işçiliği ile yapımı tamamlanan bir üründür.

Satın alım aşamasından sonra sizin belirlediğiniz adrese sertifikası ile beraber yollanan ürün aynı zamanda kargo bedava olarak teslim edilmektedir. Yani sizden herhangi bir kargo ücreti talep edilmez. Ayrıca ürün kargo işlemleri sırasında kaybolur ya da çalınırsa diye iki tarafın da mağdur olmaması niyetiyle firma tarafından sigortalanmıştır.

Kaynak: https://www.bayargold.com/urun/kafesli-firuze-kolye

 

 

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments