KLV Coin nedir? 1 günde yüzde yüzden fazla artış gösterdi!

0

KLV Coin nedir? Klever.io dört ana bileşenden oluşacak: Klever Uygulaması, Klever OS, Klever Swap & Exchange ve şirket içi geliştirme kuruluşu ise Klever Labs. KLV, sayısız kullanım durumu için tek bir yardımcı program jetonu oluşturma fikrine inandığından, tüm platformlarına, ürünlerine ve hizmetlerini güçlendirecek jetondur.

KLV coin nedir?

Klever, çok zincirli bir cüzdandır ve Bitcoin (BTC), Tron (TRX) ve Ethereum (ETH) blok zincirleriyle tamamen entegre olup, piyasaya sürüldükten hemen sonra daha fazla zincir eklenecektir. Klever, cüzdanında binlerce TRC10, TRC20 ve ERC20 tokenini destekliyor. Klever’in yenilikçi bir yeni özelliği, kullanıcının BTC, ETH ve TRX kişilerini ve adreslerini doğrudan buluta kaydetmesine izin vermesidir.

Sonuç olarak, KLV, Klever Uygulaması, Klever Swap & Exchange, Klever OS ve Klever Browser ve Klever Blockchain gibi gelecekteki tüm Klever Labs projeleri de dahil olmak üzere Klever Ekosistemindeki tüm platformları güçlendirmek için kullanılan ana yardımcı jeton olacaktır. KLV’yi bugün kriptoda en çok kullanılan yardımcı jetonlardan biri yapacak.

TronWallet Nedir?

Raporlara göre, TronWallet, 1 Temmuz’da klever.io’nun duyurulmasından bu yana katlanarak büyüdü ve iki aydan kısa sürede 370.000’den fazla kullanıcı ve cihaz ekleyerek toplam kullanıcı sayısını dünya çapında 625.000’in üzerine çıkardı. Bu arada, şu anda 222.000 günlük aktif kullanıcı (DAU) ve aylık 449.000 aktif kullanıcı (MAU) var, bu da onu piyasada en çok kullanılan blok zinciri uygulamalarından biri yapıyor.

KLV Coin nedir? Arzı ve yakımları

Bu arada, TronWallet Swap aracının son 24 saat içinde 7.500’den fazla bireysel takas işlemi gerçekleştirerek yeni rekor sayılara ulaştığı bildiriliyor. Tüm mevcut TronWallet kullanıcılarının yeni uygulamaya geçerken diğer blok zinciri ve kripto ekosistemlerinden yeni Klever kullanıcıları ekleyeceği göz önüne alındığında, bu etkileyici rakamların Ağustos sonunda Klever Uygulaması’nın piyasaya sürülmesiyle birlikte önemli ölçüde artması muhtemeldir.

KLV Coin nereden alınır?

KLV’nin Klever Uygulaması, Klever Swap & Exchange, Klever OS ve Klever Browser ve Klever Blockchain gibi gelecekteki tüm Klever Labs projeleri de dahil olmak üzere Klever Ekosistemindeki tüm platformları güçlendirmek için kullanılan ana yardımcı jeton olacağı düşünüldüğünde KLV Sayısız kullanım durumu için tek bir yardımcı program belirteci oluşturma fikri. Klever App’in, büyüyen kullanıcı topluluğunu söz konusu blok zincirinin özellikleri, faydaları, hızı ve fırsatları konusunda eğitmek için düzenli olarak tek tek yeni blok zincirleri ekleyeceği bildiriliyor.

Ayrıca, seyahat, stake etme, alışveriş ve daha fazlası alanlarında sektör lideri şirketlerle büyük ortaklıklar ve ortak ürünlerin, uygulamanın lansmanından sonra art arda kullanıma sunulmaya hazır olduğu bildiriliyor. Klever ekosistemi ve KLV hakkında daha fazla bilgi edinmek için klever.io adresindeki White Paper’ı okuyabilirsiniz. Ayrıca KLV Coin satın almak için ise buradan Digifinex’e kayıt olabilir, erkenden KLV Coin’i alabilirsiniz.

KLV Coin fiyatı nedir?

KLV Coin şu anda biz yazıyı hazırlarken 0.08$ civarlarından işlem görüyor. Dün ise 0.03$ civarlarındaydı. Dünden beri %112’lik bir artış söz konusu gözüküyor.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments