KEBAB Token Nedir? Son 24 Saatte Yüzde 40 Değer Kazandı

0

Kebab Token nedir? (Kebab Finance), merkeziyetsiz bir DeFi projesi olarak karşımıza çıkıyor. Son yirmi dört saatte %40 değer kazanarak büyük bir ilgi gördü.

Kebab Token Nedir? Ekip Neler Söylüyor?

“Kebab Finance’e eğlenceli bir şekilde başladık ve birkaç gün içinde kendimizi platformumuzda işlem gören, stake edilen ve miningi yapılan 13,5 milyon doları aşkın likiditeden sorumlu bulduk.
Şimdiki odak noktamız, topluluğumuzun taleplerini karşılamak için ihtiyaçlarını aktif olarak dinlerken Kebab Finance’ın gelişimini hızlandırmaktır. Proje geliştirmeyle ilgili her şeyin, topluluğumuzun Telegram ve Twitter hakkındaki geri bildirimlerinden kaynaklandığını unutmayalım, burada projeyi daha da hızlandırmaya yardımcı olabilir ve zirveye ulaşması için güçlü bir temel oluşturacağını umduğumuz fikirleri bizle Telegram ve Twitter yoluyla paylaşabilirsiniz.”

Kebab Token’ın şimdiki hedefleri neler?

KEBAB Token Nedir?
KEBAB Token Grafiği

Trust Wallet’ta Listelenme 

“Şu anda projeyi listelemek için Trust Wallet ekibiyle görüşüyoruz.
Birikmiş Kebab jetonlarınızı hızlı bir şekilde BNB’ye veya hatta BTC’ye dönüştürmek harika olmaz mıydı?
Ama hepsi bu kadar değil! Trust Wallet, TWT tokenleri almak için Kebab tokenlerinizi yatırmanıza da izin verir. Trust Wallet’ın faydaları ve genel imajı şüphesiz projemizin bir parçasıdır.

Gösterge Tablosu

“Hepinizin bildiği gibi, Kebab bir PancakeSWAP projesi ve daha önce de belirttiğimiz gibi, lansmanının arkasında çok yakında paylaşmayı planladığımız bir sebep ve bir hikaye var. Bazılarınızın düşündüğü gibi biz taklitçi değiliz. Projenin ilk başlangıcından itibaren, BNB’nin takas sırasında gereksiz olan zorunlu geçişi gibi Pancake’deki kodu denetledik ve kaldırdık.”
Kontrol paneli, çok yakında eklemeyi planladığımız uygulamalardan biridir. Bu Gösterge Tablosu, kullanıcılarımıza çok kolaylık sağlayacak ve hem ücretlerden, hem stake etme hem de havuzdan elde ettikleri karı görebilecekler.

Yakma sistemi

“Kripto para dünyasında öncüyüz ve sürekli olarak pazar gelişimini izliyoruz. Sadece birkaç projenin önemli bir meşruiyete sahip olduğunu da biliyoruz. Öncelikli hedefimiz, yatırımcıları BTC veya ETH’de ödüllendirmek için bir yakma mekanizması oluşturmaktır. Bu harika olmaz mıydı?
Mesele şu ki, cömert desteğinizle başardıklarımızdan gurur duyuyoruz ve coşkunuzu paylaşmak ve birbirimizin büyümesine yardımcı olmanın yollarını bulmak için buradayız. Projemize olan güveniniz, size olan güvenimizdir. Yukarıda bahsedilen adımlar, sizinle parlak bir geleceğin yalnızca başlangıcıdır ve planlanan yanma mekanizmasıyla BTC, ETH veya herhangi bir uyumlu belirteci biriktirmeye devam edebileceğinizdir.”

KEBAB Token Fiyatı Nedir?

KEBAB Token yazıyı hazırladığımız gün itibariyle 74 Türk Lirası üzerinden işlem görüyor. 24 Saatte de üç milyon dolarlık bir hacime sahip.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments