Bu 3 Metaverse Projesini Takip Edin! 2022 Metaverse Yılı Olacak !

0

Metaverse, gerçek ve sanal dünyanın bilim kurgu ile birleştiği bir ‘dijital dünya’ olarak tanımlanabilir.

Metaverse coinleri 2022 yılında yatırımcısına bolca fırsat sunmaya devam edecek gibi görünüyor. Yeni yılda ses getirecek metaverse coinlerini araştırdık ve sizler için 3 tanesini seçtik.

Gelecek vaad eden 3 Metaverse projesi

Radio Caca (RACA)

USM metaverse’e sahip olan ve kullanıcılarına araziler alabilme, araziler üzerinde mağazalar inşa edebilme olanağı sunuyor. Öte yandan çeşitli oyunlar oynanabiliyor. Piyasa değeri 1,2 Milyar dolar olan RACA toplam arzı 4,43 Milyar oldu. Bir kripto para oyun projesi olan Radio Caca ve RACA coin dünyadaki birçok ünlü isim tarafından destekleniyor. 2022’de gelecek vaad eden metaverse coinlerinin başında Radio Caca geliyor.

Uzmanlara göre Radio Caca RACA, tüm planlarını gerçekleştirir ve her şey planları dahilinde devam ederse değeri tahmin edilenin de üzerinde olacak.

CEEK VR (CEEK)

CEEK VR (CEEK) , müzik ve yayıncılığının geleceği olmayı hedefliyor. Şu anda Target ve Best Buy gibi büyük perakendecilerde bulunan patentli bir VR gözlüğü de sahip. CEEK VR, Lady Gaga, Demi Lovato, Ziggy Marley ve çok daha fazlası gibi büyük sanatçılarla ortaklıklar kurdu. CEEK ise Ethereum tabanlı ERC-20 token’idir. Proje, sanatçılar ve etiketler için özel token’ler oluşturmak, çeşitli dijital ürünler oluşturmak, sosyal medyada bağlantı paylaşmak ve onay için içerik düzenlemek dahil olmak üzere token kazanmanın birçok yolunu sunar. CEEK’e dair son haberlerde şunlar yer aldı:

  • CEEK 4D gözlükler bir MoneyGram reklamında göründü.
  • 14 Aralık’ta, hediye kartlarının Target’tan satın alınabileceğini ve uygulamalarında kullanılabileceğini duyurdu.
  • CEEK dün Demi Lovato ile ortaklıklarını aşağıdaki tweet’le duyurdu.

Sandbox (SAND)

Analistlere göre, piyasadaki en değerli metaverse coin projelerinden biri olarak, The Sandbox’ın gelecek yıl için mükemmel bir potansiyele sahip olduğuna şüphe yok. Alfa sezonu başarıyla tamamlanan ekip, yakında ikinci bir alfa sezonuna hazırlanıyor.

Sandbox, Ethereum tabanlı bir 3D Metaverse olup, kullanıcıların arazi arsalarını satın almalarına ve bunlardan para kazanmalarına olanak tanıyor. Ödül kazanmak için görevler, oyunlar ve meydan okumalar içeren oyunlaştırılmış bir deneyim sunuyor

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments