Bitcoin’in fiyatı 52.000 doları geçti, bir analist bunun tuzak olduğunu düşünüyor

0

Bitcoin’in fiyatı, son iki haftayı 50 bin doların altında geçirdikten sonra nihayet 52.667 doların üzerinde yeni bir günlük yüksek rekor kırmak için 50.000 doların üzerine çıktı.

Bitcoin’in fiyatı ne olacak?

Coinbase dün başka bir 12K Bitcoin çıkışı kaydettiği için balinalar Bitcoin biriktirmeye devam ederken, düşüşte olan Bitcoin hacmi ile yükseliş sinyalleri veriyor.

Bu ölçümlerin çoğu, yükseliş momentumunun başka bir ayağına işaret etse de, Credible Crypto adıyla hareket eden bir kripto analisti, ilerideki olası bir boğa tuzağı konusunda uyardı ve dalgalanma beklendiği kadar sorunsuz olmayabilir. Analist, gizli düşüş farklılaşmasının geçersiz hale gelmesine rağmen, boğaların 52.000 doları aştıktan sonra reddedilebileceği konusunda uyardı. Analist şöyle dedi:

Hâlâ bunun büyük bir boğa tuzağı olduğuna inanıyorum. Çalışan bir daire yerine, genişletilmiş bir daire alacağız gibi görünüyor. Doğruysa, temizledikten sonra oldukça hızlı bir ret görmeliyiz.

Kripto boğaları 52.000’den çekildi mi?

Analist tarafından tahmin edildiği gibi Bitcoin fiyatı 52.000 $ ‘ı aştıktan sonra ilk kez reddedildiği için boğa tuzağı şu anda oyunda görünüyor. Bitcoin şu anda son 24 saatte yaklaşık %6 artışla 51.579$ ‘dan işlem görüyor. Zincir içi ölçümler hala güçlü olsa da ve yakında Bitcoin’i 60.000 $ ‘ın üzerine çıkarabilir ancak kısa vadede, 52K $ tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 58.330 $’ ı yeniden test etmeden önce anında bir direnç haline gelebilir.

Uzun vadede, en iyi kripto para birimi hala güçlü görünüyor ve yıl sonuna kadar 100.000 dolarlık bir fiyat hedefi ile yükseliş ivmesini kaybetmekten uzak. Fiyat ivmesi bir parabol oluştururken, M1 para stoğu üzerinden fiyatlandırıldığında, Dolar değeri düşmeye devam ederken en iyi kripto para birimi tüm zamanlar rekorundan uzak.

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir, yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Kriptonik.com’un fikrini asla yansıtmıyor. Her yatırım ve ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız para yatırmanızı önermiyoruz.

 

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments