Bitcoin God nedir? 1 gün içerisinde %1000 arttı!

0

Bitcoin God nedir? Bitcoin bir kez daha hard fork yapmak üzere. Bir Noel günü kripto cennetlerinden Bitcoin God adında bir coin çıktı.

Bitcoin God nedir?

Bitcoin God, Chandler Guo adlı Çinli bir girişimci tarafından yaratıldı ve “25 Aralık’ta tüm Bitcoin Sahiplerine şeker verdiğimin simgesi olarak görüneceğini” söyledi. (2017 Noeli)

Guo, toplam miktarın 21 milyon jeton olacağını ve hiçbirinin önceden mining edilemeyeceğini söylüyor.

Bitcoin God, daha büyük blok boyutları, POS madenciliği, Lightning Network ve akıllı sözleşmeler eklemeyi vaat ediyor ve web sitesi, madalyonun geleceği ile ilgili kararlar söz konusu olduğunda insanlara güç vermeyi vaat ediyor.

Bitcoin God nasıl alınır?

Kurucusu Chandler Guo, Bitcoin god hakkında şunlardan bahsetti;

“Bitcoin God, sınırsız, kar amacı gütmeyen, eşler arası bir organizasyondur. Vizyonumuz, mevcut merkezi sistem tarafından yaratılan birçok sorunu çözmek için merkezi olmayan bir platformdan yararlanmaktır. Blockchain tabanlı bir ağ olan Bitcoin God, her bir defter işleminin şeffaf ve net bir şekilde izlenmesini sağlayacaktır. Bitcoin God’ın token sahipleri, eşler arası blok zincirimiz aracılığıyla kime yardım etmeye çalıştıklarını doğru bir şekilde belirleyebilir.

Bitcoin God, tamamen kendi kendini izleyen, merkezi olmayan bir topluluktur. Topluluk, tokenlarının miktarına ve alıcılarına karar verecektir. Her gün çıkarılan tokenlar hayır amaçlı olarak kullanılacak ve bunlardan 17 milyonu mevcut Bitcoin sahiplerine (ödenmemiş BTC miktarına yakın) airdrop ile verilecek. Kalan 4 milyon ise hayır amaçlı bağış için dağıtılacak. Süreç, cüzdan adreslerini sosyal ağımızda paylaşan kullanıcılar aracılığıyla olacak ve topluluk, airdrop oranına ve miktarına karar vermek için oy kullanacak. Bitcoin God, bir blockchain üzerine inşa edilen ilk yardım platformu olacak. Amacımız dünyayı sevgiyle doldurmak ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek! “

Bitcoin god nedir?

Kesintisiz Bitcoin hard forkları baskını Bitcoin God ile bitmeyecek. Yıl sonundan önce en az üç tane daha yapılması planlanıyor.

Bitcoin God özellikleri neler?

  • Toplam dağıtım: 21 milyon
  • Tüm Bitcoin sahipleri eşit oranda AirDrop GOD tokenleri alacak.
  • Kalan tokenlar, POS mekanizmaları aracılığıyla GOD token sahiplerine ve ağlarına dağıtılacaktır.
  • Bitcoin GOD vakfı, ek belirteçlerin verilmesini yasaklar.
  • Günlük çıktı topluluk kullanıcılarına dağıtılacaktır.

Bitcoin God Fiyatı nedir?

Bitcoin god fiyatı son 24 saatte %1000’den fazla artış göstererek 1 dolar civarlarından 10 dolar civarlarına kadar çıktı.

 

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments