Bitcoin sert düşüşte! Yanına bütün kripto paraları da aldı!

0

Bitcoin 48.000 $’ın altına düştü, Ethereum 1.500 $’ı yeniden test ediyor ve Binance Coin 200 $’ın altına düşme riski altında. Bununla birlikte bütün kripto paralar da etkilendi.

BTC, fiyatını 50 bin dolara yakın tutmak için savaşırken, Ethereum 1.500 dolara düştü ve BNB, 206 dolara kadar keskin bir satış gördü.

Aşağıdaki kripto para piyasası haritasının gösterdiği gibi, çoğu kripto para koyu kırmızı renkte ve kâr rezervasyonunun daha aşağı yönlü hareket için bir risk oluşturduğu görülüyor.

İşte piyasa değerine göre ilk üç kripto para birimi için teknik bir görünüm:

Kripto Paralar

Bitcoin

Santiment’teki zincir içi veri analistlerine göre Bitcoin’in ani çöküşü, döviz girişlerindeki eşit derecede ani bir artışın ardından geliyor.

Bitcoin, dört aydaki “bir saatlik en büyük borsa girişi” nin hemen ardından %16 düzeltti.

Firma, “Bitcoin’in balinaları bu slaytla bağlantılıydı, çünkü en az 1.000 $ BTC’ye sahip adreslerin miktarı bir hafta önce 2.462’den 2.416’ya (% -1.9 düşüş) düştü”.

Günlük grafikte, BTC fiyatı 45.200 $ ‘a düştü ve boğaların ani bir toparlanma girişimleri herhangi bir anlamlı yukarı tarafı ateşleyemedi.

Bitcoin Grafiği

BTC / USD, kısa vadede boğaların 50.000 $ ‘a doğru ilerlemesine yardımcı olabilecek 20 günlük EMA’daki (48.144 $) düşüşü durdurmak istiyor.

Aksine, 45.200 $ ‘lık gün içi düşük seviyelere bir başka düşüş, yeni bir yükseliş şansını tehlikeye atabilir. Boğalar fiyatları bu seviyenin üzerinde tutamazsa, daha fazla satış, 50 günlük EMA’ya (40.903 $) doğru itebilir.


Ethereum

Ethereum fiyatı, artan satış baskısı yükselen bir kanalın destek hattını geçtikten sonra 1,352 $ ‘lık düşük seviyelerini yeniden test etti. ETH / USD çifti, 20 günlük EMA’nın (1.729 $) ve ardından 50 günlük EMA’nın (1.480 $) altına düştü.

İki kırmızı mum çubuğunun üzerindeki uzun kuyruklar, boğaların agresif bir şekilde düşüşü satın almaya çalıştığını gösteriyor. 20 günlük EMA’nın üzerinde toparlanıp günlük bir kapanış kaydetmeyi başarırlarsa, yeni bir yükseliş ETH’nin tekrar en yüksek seviyelere doğru itildiğini görebilir.

Ethereum Grafiği

Diğer taraftan, 50 günlük EMA’nın (1.480 $) altındaki Ether (ETH) muhtemelen daha fazla aşağı yönlü baskıyı davet edecek ve ayılar için 1.300 $ ve ardından 1.100 $ ‘lık düşük hedefler görecek.


Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB) fiyatı keskin bir şekilde düştü ve kripto para biriminin 3. sıraya kadar yükseldikten sonra piyasa değerine göre en iyi altcoinler arasında düşüşünü görebildi.

BTC ve ETH gibi, BNB de kâr rezervasyon işlemlerinden büyük bir baskı gördü ve şu anda 213 dolar civarında işlem görüyor. Bu, ayıların fiyatları hem 20 günlük EMA’nın (256 $) hem de 50 günlük EMA’nın (225 $) altına ittiği anlamına geliyor.

BNB Grafiği

Boğaların, avantajlarını yeniden tesis etmek ve daha fazla kazanç elde etmek için yukarıdaki fiyat seviyelerini yeniden alması gerekiyor.

Aksine, BNB / USD 200 $’ın altına düşerse, ilk yastık 194 $’dır. Bu seviyenin altında, daha fazla kayıp Binance Coin’i 168 $’lık ana yatay destek hattına taşıyabilir.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments