Bitcicoin nedir? Bitci.com Güvenilir mi? Bitcicoin nasıl alınır?

0

Bitcicoin nedir? Bitcichain blok zincirinin ana madeni parasıdır. Bitcichain, Proof of Authourty(PoA) ağıdır.

Bitcicoin nedir?

Bitcichain, işletmelere blok zinciri çözümleri sağlamak için tasarlanmıştır. Her bir token projesi, gerçek dünya işletmeleri tarafından desteklenmektedir. Spor kulübü, inşaat şirketleri, enerji şirketleri vb. Bitcichain ağına katılan her yeni işletme, blok zincirini merkezi olmayan tutmak için özel bir düğüm alır. Blockchain projelerinin çoğu çevrimiçi ve fintech çözümlerini kapsar. Bitcichain’de olmak isteyen herhangi bir işletmenin fiziksel gerçek kelime varlıklarına sahip olması gerekir. Enerji santralleri olan enerji şirketi, inşaat sitesi olan inşaat şirketi, oyuncular ve takımlarla ilgili spor kulüpleri vesaire.

BITCI, aşağıdakiler için kullanılan yerel kullanım tokenidir:

  • İşlemleri işleme ücretleri(Trancastion Fees)
  • Bitci ekosisteminde Bitcipay ile diğer Bitci platformları arasında hızlı transferi sağlama
Bitcicoin nedir? Bitci.com güvenilir mi?

Bitci.com güvenilir mi?

Kripto para ile ödeme sistemi – BitciPAY

Günümüzün finans teknolojisi olan BitciPAY, kripto paranın işletmeler ve müşteriler tarafından bir ödeme yöntemi olarak kullanılmasını sağlayan blok zinciridir. Bitci pay, yazar kasalara ve mobil cihazlara kolayca uyum sağlar, normal ödeme yöntemlerinden daha hızlı, daha güvenli ve daha kullanışlı bir ödeme platformu sunarken, işletmeye kripto para veya Fiat ile ödeme alma seçeneği sunar. Ödemelerini Fiat olarak isteyen işletmeler, müşterilerinden gelen kripto ödemeleri Bitci Pay ile otomatik olarak Fiat’a dönüştürülür. BitciPay, Fiat’a ödeme olanağı olan İlk Ulusal Kriptodur. BitciPay token transfer hizmetleri, BitciChain ekosistemi üzerinde hızlı ölçeklenebilir güvenli işlem sağlayan Bitcichain üzerinde çalışır.

Sadakat Programı – Bitci Loyalty

Bitci Loyalty, Bitcichain altyapısını kullanarak sadakat programı sağlar. Marka için oluşturulan tokenlar müşterilere indirim, kampanya ve hediye olarak dağıtılabilmektedir. Bu sistemi normal sadakat programlarından farklı kılan şey, bağımsız marka tokenları oldukları için farklı tokenlere ve hatta Fiat’a dönüştürülebilmeleridir.

Tedarik Zinciri – Bitci Supply

Bitci Supply, enerji, lojistik vb. tedarik zinciri verilerini Bitcichain altyapısını kullanarak kaydeder, böylece talep edildiğinde yetkili birimler veya herkes tarafından görülebilir, ancak kaydedilen veriler kimse tarafından değiştirilemez veya değiştirilemez. Bitci Supply, şirketlerin ve ülkelerin tedarik zincirinde bağımsız olarak görülmesini sağlarken, altyapı farklılıklarını, düşük hızı, ölçeklenebilirlik sorunlarını, yüksek sunucu maliyetlerini ve bakımı ortadan kaldırır.

Kripto Para Çözümleri

Kripto para borsası kurmak isteyen kişi ve kurumlara 7/24 altyapı desteği, likidite havuzu, kişiselleştirilmiş arayüz ve gelişmiş bir yönetici paneli sağlar. White label kripto para birimi değişimi, bireylerin ve kurumların borsaları üzerinde tam kontrole sahip olmalarını sağlar. CED’in borsa altyapısının en önemli farkı, bir müşterinin tüm holdingleri için kişiselleştirilmiş, gerçekleşmiş ve gerçekleşmemiş kar / zarar grafiklerini tek bir ekranda sunan dünyadaki ilk borsa altyapısı teknolojisidir.

Akıllı Sözleşmeler – Bitci Dapps

Akıllı sözleşmeler, her sektörün ve iş modelinin gereksinimlerini karşılayabilen Bitci Zincirinde kullanılabilir. Bitcichain, akıllı sözleşmeler talep eden şirketle gereksinimlerini değerlendirerek şirkete özel bir Dapp kurar. Dapps, her uygulama için tek kullanımlık olabilir veya tekrarlanan uygulamalarda süresiz olarak çalışabilir.

Şirketler için özel oluşturulan tokenlar

Şirketler veya bireyler, Bitci Zincirinde marka tokenleri oluşturmak için projeleri için Bitci Chain ile işbirliği yapabilirler. Her küçük veya büyük işletme, özel marka jetonları ile müşterilerinden doğrudan ödeme alabilir. Şirketler bu tokenlere bir Fiat eşdeğeri verebilirken, uygulama alanlarını belirlerler. Örn. Piyasa zincirinde marka jetonu bulunan ön ödemeli alışveriş sistemi, bunu bir menkul kıymet jetonu veya kitle fonlaması olarak bir borsada listeliyor.

Eses token nasıl alınır? Eses token nedir?
Eses token nasıl alınır? Eses token nedir?

Bitci.com’un kurucuları kimler?

Bticichain, 2018 yılında bir Holdings Company Çağdaş Holding çatısı altında Bodrum / Türkiye’de kurulan Bitci Technology tarafından geliştirildi. Bitci Technology, bir blockchain geliştirme ve araştırma şirketidir. Şirket bünyesinde çalışan 21 geliştirici, 9 dijital pazarlama çalışanı ve 5 yönetici var. Bitcichain ağındaki hareketlere ve zincir hakkındaki bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Bitcicoin nasıl alınır?

Öncelikle Bitcicoin alabilmeniz için borsaya kayıt olmanız gerekmekte. Kimlik bilgilerinizi onaylamadan para yatırma işlemi yapabilir ve borsa bölümünden BITCI/TRY paritesinden Bitcicoin alabilirsiniz. Biz bu yazıyı hazırlarken fiyatı 0,049211 TRY olarak işlem görmekte. Son aylarda bazı kulüpler ile yaptığı anlaşmalar sonucunda rağbet gittikçe artıyor. Anlaştığı kulüplerin arasında Real Betis, Karşıyaka Spor Kulübü, Eskişehirspor gibi kulüpler var. Bunun dışında da Basketbol Milli Takımlar sponsoru.

KSK token nasıl alınır?

Karşıyaka spor kulübünün kendi parası ise yakın zamanda borsada listelenecek. Borsada listelenmeden önce halka arzlar yapılıyor. Borsaya bu linkten kayıt olduktan sonra üst kısımda yer alan “KSK Token Satın Al” kısmından listeleme başlamadan satın alabilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir, yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Kriptonik.com’un fikrini asla yansıtmıyor. Her yatırım ve ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız para yatırmanızı önermiyoruz.

 

 

 

 

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments