Binance Coin Uçuşa Geçti! 175 Dolardan BNB Alınır mı?

0

Binance Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 175.915 $ ‘a çıktı. BNB’nin en güçlü destek seviyesi, 148 ila 150 dolar arasındaki bölge olarak gözüküyor. Peki şu an BNB alınır mı?

Binance Coin, dünyanın en büyük borsası Binance’in yerel kripto para birimidir. Borsada daha fazla trader olduğunda olduğunda fiyatı yükselen platformdaki işlem ücretlerini düşürmek için kullanılır. Bu durumda, büyük perakende para girişleri BNB’yi 170 doların üzerine çıkardı ve onu fiyat keşif bölgesine itti.

Binance CEO’su ve kurucusu Changpeng Zhao, Binance Coin’in başlangıcını hatırlatan bir tweet attı:

BNB, haftadan haftaya %22,36 artış kaydetti ve hem BTC‘nin haftalık %14,47’lik kazançlarından hem de ETH’nin %4,14’lük artışından daha iyi performans gösterdi. Binance Coin şu anda piyasa değeri açısından yedinci en büyük kripto para birimidir ve 24,60 milyar dolarlık bir değere sahiptir.

Biz bu haberi hazırlarken BNB 171.15 $ ‘dan işlem görüyor ve bu, önceki ayın değerine göre %68.49’luk bir fiyat artışını temsil ediyor.

Peki şu an BNB alınır mı?

Binance Coin, her boğa döngüsünün fiyat artışlarını hızlandırmasıyla bir süredir yükseliş eğiliminde. BNB, 130 dolarlık bölgede varlığını kurmak için biraz zaman ayırdıktan sonra, 150 dolarlık direnci aşarak yeni fiyat arayışı moduna girdi.

Mevcut fiyattan şimdiye kadar 21 günlük ve 50 günlük EMA’lar ile BNB, Fib geri çekilme seviyelerinin yanı sıra 148 ila 150 $ arasındaki bölgeye ana destek seviyeleri olarak güvenmek zorunda kalacak.

BNB Grafiği 1 Saatlik
BNB Grafiği 1 Saatlik – BNB alınır mı?

Saatlik zaman dilimine yakınlaştırdığımızda, BNB’nin hacminin fiyatının yanında hızla arttığını görebiliriz. BNB, önce 148 dolar ve 150 dolar seviyelerini geçti ve ardından, ilerlemeye devam etmeden önce orada varlığını kurdu.

Binance Coin hala fiyat arayışı modunda ve şu anki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 175,9514 dolar, sonuncusu olmayabilir. Yatırımcıların, gerçek BNB zirvesini belirlemek için BNB hacmine ve Binance borsa giriş ve çıkışlarına dikkat etmeleri gerekecek.

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir, yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Kriptonik.com’un fikrini asla yansıtmıyor. Her yatırım ve ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız para yatırmanızı önermiyoruz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments