Beacon Coin nedir? Yüzde dokuz yüz arttı!

0

Beacon coin nedir? Beacon Projesi, genel halk tarafından kripto para biriminin kullanım algısını ve faydasını iyileştirmeye odaklanan son derece iddialı bir projedir.

Beacon Coin nedir?

Beacon coin nedir? Beacon, yukarıda bahsettiğimizi başarmak için sağlam bir mikro hizmet seti kullanıyor. 10 tanımlanmış izleme bot hizmeti, bir arcade oyun hizmeti, Crypto Swag mağazası ve yeni projelerin ve gelişmekte olan pazarların geliştirilmesine ve ortaklığına yardımcı olacak bir proje kuluçka makinesini içeren mikro hizmetler. Proje bileşenleri o kadar sağlamdır ki, bu yazıda yalnızca çok kısa bir genel bakış her şeyi anlamamıza mümkün olacaktır, ancak bu proje için her bir benzersiz bileşeni ve projelerin resmi iletişim kanallarını açıklayan tüm resmi bağlantılar aşağıda listelenmiştir.

İzleme bot hizmetleri şunları içerir: ana düğüm izleme, stake etme botları, paylaşılan ana düğümler ve paylaşılan staking havuzu. Bu hizmetler, moderasyon, takas, emanet, şans oyunu ve haber botlarını içeren yönetim grubuna ek olarak sunulmaktadır. Bu araçlar, bireysel yatırımcıya kripto yatırımlarını sürdürme, yönetme ve araştırma konusunda yardımcı olacaktır.

Çevrimiçi oyunlar gittikçe artıyor ve çok kazançlı bir pazar. Beacon, bunu iki nedenden ötürü hedef pazar olarak belirledi. Birincisi, bu çevrimiçi etkinlikteki büyük etkinlik hacmi ve bazı platformlarla ilgili güven sorunlarıdır. Beacon’un güvenilir bir platform olarak 2019’un 1. çeyreğinde Beacon Arcade’i başlattı. Oyun etkinlikleri ve ödülleri, ödeme yöntemi olarak BECN kripto para birimini kullanacak.
Bu projenin üçüncü varlığı CryptoSwag mağazasıdır. CryptoSwag mağazası, en sevdiğiniz kripto para birimi projelerinden bazılarından giysiler ve teçhizat sunacak.

CryptoSwag mağazasını şu anda piyasada bulunan çoğu tekliften ayıran şey, kaliteli ürünler üretmek için çok popüler sanal mağazaların aksine, tuğla ve harçla kurulmuş işletmelerin kullanılmasıdır. Mağazadaki mal ve hizmetler için ödemeler, Bitcoin, Litecoin ve Ethereum gibi en popüler kripto para birimlerinde kabul edilecek ve Beacon’da yapılan alışverişlerde %10 indirim sunacak.

Beacon Coin özellikleri

Son olarak, Beacon kuluçka makinesi. Blok zinciri teknolojisi için yeni, yaratıcı ve yenilikçi fikirlere ve kullanımlara sahip birçok yetenekli birey var. Bu insan en iyi fikirlerden ve kullanımlardan bazılarına sahip olsalar da, maalesef bu yenilikleri gerçeğe dönüştürecek kaynaklara sahip değiller. İster insan, ister teknik veya sermaye kaynakları olsun, bir temel unsur eksiktir ve tek başına gelecekteki proje yöneticisi bu engelin üstesinden gelemez. Beacon inkübatörü, değerli bir kavramı gerçeğe dönüştüren eksik kaynağı sağlamak için onlarla ve projeleri ile ortaklık kurarak gelecekteki proje yöneticisine yardımcı olur.
Şimdi beacon’a çok kısa bir genel bakış tamamlandığına göre, temeldeki kripto para biriminin teknik bilgilerine bakalım. Beacon için maksimum jeton arzı 84 milyon jetondur ve bir POS / MN jetonudur.

Beacon coin nedir? Beacon coin nasıl alınır?
Beacon coin nedir? Beacon coin nasıl alınır?

Bu token için MN / POS ödül oranı %80 MN ve %20 POS’dur. Blok zinciri ömrü 25 yıldır ve ödüller 450.000 bloğun ardından yılda %9 azaltılır. Blok ödüllerinin tablosu aşağıdadır,

Beacon coin nedir? Beacon coin özellikleri
Beacon coin nedir? Beacon coin özellikleri

Beacon Coin nereden alınır?

Beacon coin şu anda çok fazla borsada listelenmiyor oluşuyla birlikte hacmi de oldukça düşük. Ancak Graviex ve Crex24 borsalarında alım satım işlemi yapılabiliyor.

Beacon Coin fiyatı nedir?

Dün tam da bu saatlerde fiyatı 0,07$ civarlarında gezerken şu anda 0,7$’dan işlem görmekte. Alım ile birlikte biraz hacim yükseldi fakat yine de yeterli değil.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments