Analistten Dogecoin Tahmini: Bu Seviyeleri Bekliyorum!

0

Analist Sarah Tran, Dogecoin (DOGE) fiyatının 0,23 dolardaki son direnciyle bir dizi engelin üstesinden gelene kadar düşüş trendini sürdürebileceğini düşünüyor.

Dogecoin fiyatı dar bir aralıkta sınırlanıyor

Analiste göre Dogecoin fiyatının 4 saatlik grafikte paralel bir kanal içinde sıkışmasının nedeni, HL ve HH seviyelerinin bakısından kaynaklanıyor. DOGE, 26 Kasım’da 0.186 dolardan düştükten sonra toparlanmaya çalışıyor, ancak formasyonun orta sınırında 0.208 dolar direnç alanıyla karşı karşıya. Dogecoin fiyatı bu seviyenin üzerine çıkamazsa, analist göre konsolidasyon süreci devam edebilir. Analist, %78.6 Fibonacci düzeltme seviyesinde 0.199 dolar ve ardından 26 Eylül’ün dip seviyesi 0.193 doların test edilmesini de bekliyor.

Kritik desteklerinde devamında, aşağıdaki formasyonun alt sınırını 0.176 dolar olarak belirlemeden önce, analiste göre 0.186 dolar seviyesinde ek destek bulunabilir. Fiyat aşağı yönlü trend çizgisinin altına düşerse, Dogecoin yatırımcıları karamsar bir hedef olan %22’lik bir düşüşle 0.137 dolara doğru nihai dip seviyelerinin masada olduğunu unutmamalıdır. Peki, boğaları hangi seviyeler bekliyor? Bu soruyla devam edelim…

Sarah Tran’a göre Dogecoin boğaları düşüş trendini tersine çevirmek için formasyonun orta sınırının üzerine denk gelen 0.208 doları hedefleyebilir. Ek dirençler 21 günlük SMA’da 0.213 dolar, ardından 50 dört saatlik SMA’da 0.221 dolar. MRI indikatörü tarafından verilen direnç çizgisi ve paralel kanalın üst sınırı ile aynı zamana denk gelen 0.232 dolardan %61.8 Fibonacci geri çekilme seviyesinde başka bir sert engeli ortaya çıkarıyor.

Formasyonun üst trend çizgisinin üzerine ulaşmak, meme coin momentumunun yukarı doğru kaymasını ve potansiyel olarak daha yüksek seviyelerin hedeflendiğini öne sürecek. Bununla birlikte, DOGE fiyatı, son kayıpları telafi etme girişimi için 0.236 dolardan 100 dört saatlik SMA’yı ve 0.254 dolarda %50 geri çekilme seviyesiyle kesişen 200 dört saatlik SMA’yı da aşmak zorunda.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments