Analist 10 Altcoin’e Dikkat Çekti: Bomba 2022 Tahminleri Yaptı!

0

Popüler Youtube kanalı Altcoin Daily analistleri, en son videolarında metaverse, Vechain, Cardano ve az bilinen birçok altcoin projesi için 2022 tahminleri yaptı. Bu yazıda, projelere dair önemli haberlere ve analistlerin tahminlerine göz atıyoruz.

Anthony Pompliano, 2022 için kripto piyasası tahminlerini paylaştı

Bitcoin ile başlayalım. Anthony Pompliano, 2022’ye dair bakış açısını paylaşmak için Media Fox’a katıldı ve önümüzdeki yıl hala 100.000 dolarlık Bitcoin tahminine bağlı kalıyor. Bu yıl Bitcoin %66’dan fazla değerlendi, yatırımcılar ve analistler 2021’de 100.000 dolarlık Bitcoin tahmin ediyordu, ancak olmadı. Çoğu Bitcoin sahibi, fiyat parabolik olmadıkça Bitcoin’lerinden ayrılmaya isteksiz görünüyor. Bitcoin madencileri de birikimlerini satmıyorlar ve uzun vadeli düşünüyorlar, kısa vadeli cüzdanlardan çıkanları topluyorlar. Pomp’da Bitcoin’in sadece yeniden dağıtıldığını düşünüyor.

Crypto.com 2022 Super Bowl reklamını satın aldı

Sırada, Crypto.com (CRO) hakkında konuşalım. Crypto.com, 2022 planlı bir Super Bowl reklamı satın almak için FTX’e katıldı. Crypto.com CEO’su Kris Marszalek Wall Street Journal’a, şirketin üst düzey yöneticilerinin borsanın önümüzdeki üç yıl içinde dünyanın en iyi 20 tüketici markasından biri olmasını istediğini söyledi. Crypto.com’u spor ve teknoloji devlerinin şirketine yerleştirmek için beş yıl vade veriyorlar. Yani kitlesel olarak benimsenmeyi hedeflediklerini ve Super Bowl’un kitlelerin gerçekleştiği yer olduğunu söylüyorlar.

Altcoin Cardano için benimsenme haberleri

Bir sonraki haber Cardano ile ilgili. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Cardano kullanıcıları artık Flexa Network aracılığıyla 40.000’den fazla ABD mağazasında ADA ile harcama yapabilecek. Yani Cardano (ADA) artık Gemini destekli kripto ödeme ağı Flexa’da yayında. Başlangıçta ağ, kullanıcıların perakende mağazalarında Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Gemini doları ile ödeme yapmalarına izin verdi.

Doğudan altcoin kabulü! Haberler Vechain’den (VET

Bir sonraki haberde Vechain’in kabul süreciyle ilgili. Vechains “Mybaby”, Çin’in siber uzay yönetimi tarafından ulusal bir inovasyon projesi olarak ilan edildi. Vechain vakfı aşağıdaki tweet’le benimsenme sürecini duyurdu.

  • Bu uygulama, kullanıcıların “Mybaby” yapmasına izin verir ve veri yönetiminden ailelerin bebeklerinin gelişimini izlemelerini sağlamaya kadar IVF sürecini iyileştirmek için tasarlanmıştır. Vechain Blockchain kullanıyor ve araştırma ve pazar raporuna göre bu pazarın ne kadar büyük olduğu konusunda, Çin’in IVF pazarının 2025 yılına kadar 2,8 milyar doları aşması bekleniyor.

Decentraland (MANA) artık ‘Dynamic Sky’ Sahiptir

Sırada Decentraland metaverse için çok hızlı ama çok önemli bir haber var. Dynamic, merkezi olmayan gökyüzü (decentralized sky), yeni nüanslarla ve Decentraland metaverse’nin geleceği için olasılıklarla dolu bir gündüz-gece döngüsüyle daha optimize hale geliyor.

Altcoin projesi Voyager Digital (VGX) büyük danışmanla anlaştı!

Voyager Digital için bir sonraki önemli haber, kripto para biriminin eski vekil denetçisi Voyager Digital’in Yönetim Kurulu’na katıldı. Kripto ticaret platformu Voyager Digital, CEO ve para biriminin eski vekil denetçisi Brian Brooks’un firmanın yönetim kuruluna katıldığını duyurdu. Brooks yönetim kuruluna bağımsız, icracı olmayan bir direktör olarak katılmıştı ve Voyager Digital zaten ABD ile tamamen uyumluydu.

Beeple ve Solana yeni altcoin’i destekliyor

Beeple destekli Render Network Solana’dan 30 milyon dolar topladı. Alameda Research ve daha fazlası, merkezi olmayan ağ, NFT’ler ve daha fazlası için 3D oluşturma gücü sağlar. Piyasadaki en büyük oyunculardan bazıları şimdi bu ağı destekliyor. Render Network, kullanıcıların sanat eseri videoları ve oyunlar için 3D görselleri hayata geçirmek için gerekli olan uzaktan işleme gücünden yararlanmalarını sağlayan, merkezi olmayan bir P2P ağdır. Temel olarak, merkezi olmayan bilgisayar gücü, kullanıcıların GPU veya grafik işleme birimi aracılığıyla diğer kullanıcıların bilgisayarları tarafından sağlanan işleme gücünü satın almak için ağın RNDR token’i ile işlem yapabileceği yerdir. Render, bireysel yaratıcıların ve küçük stüdyoların önemli miktarda dağıtılmış işleme gücünden faydalanmasına olanak tanır.

BitMEX, borsa token’i BMEX’i piyasa sürecek

BitMEX borsası kendi token’ini duyuruyor. Token sahipleri, ticaret indirimlerinin, borsanın BitMEX ticaret akademisine kazanılan ürün erişimi için daha iyi oranların ve daha fazlasının keyfini çıkarabilir. Borsa, 1 Şubat 2022’de uygun kullanıcılar için bir airdrop yoluyla token dağıtmaya başlayacak. BitMEX platformunda alım satım yapan mevcut kullanıcılar, sadece borsada alım satım yaparak BMEX’te alım satım ücretlerinin 25’ine kadar kazanmaya başlayabilirler.

VLaunch platformu yayınlandı!

VLaunch, yerleşik ticaret paketleri ile doğrudan takas hizmetleri ve oyunlaştırma işlevleriyle yayında. VLaunch şu anda yaklaşmakta olan hattında Ethereum, Binance Smart Chain, Polygon ve Fantom ile Elrond, Cardano ve Solana Blockchain’lerini desteklemektedir. Multi-chain kripto topluluğundaki en büyük kömürlerden bazılarıyla ortaklıkları olan bir launchpad platformudur. Bu nedenle Telegram topluluk kanalları büyüyerek 200.000 üyeyi aşıyor.

Justin Sun, Jeff Bezos ile Uzaya Uçacak

Tron Blockchain’in kurucusu Justin Sun, gelecek yıl Jeff Bezos’un Blue Origin roketiyle uzaya uçacak. Tron’un kurucusu, Temmuz ayında Jeff Bezos ile uzaya uçmak için 28 milyon doların üzerinde ödeme yapan isimsiz teklif sahibi olduğunu açıkladı. Uzaya uçuşunda kendisine katılmaları için beş kişiyi davet edecek.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments