Amerikan Kanser Derneği Kripto Para Fonu Başlattı

0

250.000$ veya daha fazla katkıda bulunan ilk kripto para bağışçısı, kripto para fonu için bir isim seçme fırsatına sahip olacak.

Amerikan Kanser Derneği (ACS), kanser araştırmalarını desteklemek için bir kripto para birimi fonu başlattı.

Kar amacı gütmeyen kuruluş Salı günü, fonu başlatmak için kripto para bağış platformu The Giving Block ile ortaklık kurduğunu duyurdu ve 2021’in başlarında 1 milyon dolarlık bir bağış toplama hedefi belirledi.

Kripto Para Fonu ne işe yarayacak?

Crypto Cancer Fund aracılığıyla toplanan kripto para, doğrudan toplumun kanser araştırma programını finanse etmeye gidecek ve “yeni keşifler ve daha iyi tedaviler” için araştırmaları destekleyecek.

250.000 $ veya daha fazla katkıda bulunan ilk kripto para bağışçısı, fon için kendisinin veya sevdiği birinin adı gibi bir isim seçme fırsatına sahip olacak

Kripto Para Fonu ne işe yarayacak?

10.000 $ veya daha fazla bağış, Crypto Cancer Fund “Wall of Honor” da yer alacak.

The Giving Block’un kurucu ortağı Pat Duffy, “Kripto para biriminin kansere çare bulmada çok önemli bir rol oynayacağına inanıyorum” dedi. “Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasıyla, bu yeni fonun oluşturulması, can kurtaran kripto piyasasının kapısını açıyor.”

Woodward, “Gerçek şu ki, giderek daha fazla insan kripto para birimi kullanıyor” dedi. “Bu, daha genç bağışçılarla alakalı olmamıza ve onlara sorunsuz bağış fırsatları sunmamıza ve onlarla bulundukları yerde buluşmamıza olanak tanıyor.”

BitPay istatistiklerine göre, bu dönemde ortalama kripto para bağışları 10.000 dolar civarında seyretti.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments