Altcoin Analizi: Monero, Waves, Tron

0

Kripto paralar bu hafta değer kaybetmeye devam ediyor, Bitcoin’in fiyatı bu Cuma 30.000 doların altına düştü ve daha fazla düşüş riski henüz bitmedi. Monero (XMR), Waves ve Tron’un (TRX) fiyatı da baskı altında, ancak bu üç kripto para birimi hala boğa piyasasında kalıyor.

Altcoin Analizi: Monero, Waves ve Tron

Bitcoin’in fiyatı 30.000 dolarlık destek seviyesinin tekrar altına düşerse, bu bir “satış” sinyali olur ve bu, tüm kripto para piyasası için daha fazla baskı yaratır. Olumlu haber, Joe Biden’in Hazine Bakanı Janet Yellen’in bu hafta kripto para birimlerinin ve diğer dijital varlıkların faydalarını değerlendirdiğini söyledi.

Janet Yellen, finansal sistemin verimliliğini artırmak için kripto para birimlerinin potansiyelini kullanmamız gerektiğini söyledi.

“Kötü niyetli ve yasadışı faaliyetler için kullanımlarını sınırlarken, meşru faaliyetler için kullanımlarını nasıl teşvik edeceğimize yakından bakmamız gerektiğini düşünüyorum. Doğrulanırsa, Federal Rezerv Kurulu ve diğer federal bankacılık ve menkul kıymet düzenleyicileri ile bunlar ve diğer fintech yenilikleri için etkili bir düzenleyici çerçevenin nasıl uygulanacağı konusunda yakın bir şekilde çalışmayı planlıyorum,” dedi.

Monero (XMR) yine 130 $ destek seviyesinin üzerinde işlem görüyor

Monero, mart ayının ortasından bu yana yükseliş trendinde hareket ediyor ve şimdilik trendin tersine döndüğüne dair bir sinyal yok.

Bu grafikte önemli direnç ve destek seviyelerini işaretledim. Kritik destek seviyeleri 130$ ve 110 $’dır; 150 dolar ve 170 dolar direnç seviyelerini temsil ediyor.

Monero (XMR) Grafiği

Fiyat 150 $ ‘ın üzerine çıkarsa, Monero (XMR) satın almak için bir sinyal olur ve 160 $ ​​ve hatta 170 $’ a açık yolumuz var. Öte yandan, fiyat 110 doların altına düşerse, bu bir “sat” sinyali ve muhtemelen bir trendin tersine dönme işareti olacaktır.

Waves (WAVES) boğa piyasasında kalacak gibi gözüküyor

Waves (WAVES) fiyatı kasım ayının başından bu yana 3,17 dolardan 9 doların üzerine çıktı ve şu anki fiyat 6,6 dolar civarında. Kritik destek seviyeleri 6 dolar ve 5 dolar, 7 dolar ve 8 dolar direnç seviyelerini temsil ediyor.

Waves (WAVES) Grafiği

Bu ocak ayında Waves (Waves) satın almak söz konusu olduğunda bazı belirgin riskler var, ancak fiyat 7 doların üzerine çıkarsa, muhtemelen tekrar 8 dolarlık direnç seviyesine ulaşacak.

Tron (TRX) hâlâ alım bölgesinde kalıyor

Teknik analiz kurallarına göre, bu kripto para biriminin ana eğilimi yükselmeye devam ediyor. Önemli direnç seviyeleri 0,035 dolar ve 0,040 dolar; 0,025 dolar ve 0,020 dolar, önemli destek seviyelerini temsil ediyor.

Tron (TRX) Grafiği

Fiyat 0.035 $ ‘ın üzerine çıkarsa, Tron (TRX) satın almak için bir sinyal olur, ancak fiyat 0.025 $’ ın altına düşerse, güçlü bir “satış” sinyali olur.

Özet

Kripto paralar bu hafta değerini kaybetmeye devam ediyor, ancak Monero, Waves ve Tron gibi altcoinler  hala boğa piyasasında kalıyor. Bitcoin’in fiyatı 30.000 dolarlık destek seviyesinin tekrar altına düşerse, bu bir “satış” sinyali olur ve bu, tüm kripto para piyasası için daha fazla baskı yaratır.

YASAL UYARI

Yukarıda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında olmamakla birlikte Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments