15 Şubat 2021 Altcoin Analizi: Litecoin, Tron, Elrond

0

Altcoin piyasası keskin bir düşüş yaşadı ancak birkaç saat sonra toparlandı. Altcoin analizimizde; Litecoin 192 dolardan bir miktar destek bulurken, Tron 0.05 dolar seviyesinin üstünde kalmak için mücadele ediyor. Elrond bir geri çekilme gördü ve daha ileriye gidecek şekilde grafik kuruyor.

Litecoin (LTC)

Litecoin 1 Saatlik Grafik
Litecoin 1 Saatlik Grafik

Litecoin, 192 dolarlık işarete bir kez daha dokunmak zorunda kaldı, ancak RSI bir kez daha  50’nin üzerine çıktıkça kısa vadeli görünümü yükselişe döndü.

Uzun vadede, LTC, 123 $ ‘dan 180 $’ a kadar yüksek aralıkları temsil eden 180 $ seviyesini geçti. 200 dolarlık fiyat seviyesinin üzerinde, 225 dolarlık işaret LTC’ye bir miktar direnç gösterdi, ancak boğaların inisiyatifi ele geçirdiği ve fiyatı bir kez daha bu seviyelere taşımaya hazır olduğu görülüyor.

Tron (TRX)

Tron 1 Saatlik Grafik
Tron 1 Saatlik Grafik

Bitcoin’in düşüşü de fiyatı olumsuz etkiledi ve TRX 0,05 doların altına düştü, ancak biz bu analizi hazırlarken 0,052 dolardan işlem görerek biraz daha yükseldi.

MACD bir yükseliş eğilimi oluşturdu ve yukarı doğru yöneldi, ancak düşüş bölgesindeydi, bu bir sıçrama göstergesi. Parabolik SAR bir satış sinyali verdi. OBV’nin toparlanması gerekecek ve TRX’in bir kez daha yükseğe çıktığı kabul edilmeden önce 0,056 – 0,058 ABD Doları bölgesinin üzerine çıkması gerekecek.

Elrond (EGLD)

Elrond 1 Saatlik Grafik
Elrond 1 Saatlik Grafik

16.99 dolara kadar iki farklı EGLD hareketi için Fibonacci Retracement seviyelerini kullanarak, geri çekilme seviyeleri arasında bir miktar izdiham görüldü. 132 Dolar ve 97 Dolarlık alanlar gibi bu bölgelerin destek görevi görmesi beklenebilir.

Kısa vadede, 132 doların savunması, boğalara kuzeye doğru hareket ederken biraz ivme kazandıracak. Ancak, Müthiş Osilatör, son satış baskısının ardından düşüşe geçti.

132 doların altındaki bir seans kapanışı, muhtemelen EGLD’nin 112 dolara düşmesini görecek.

 

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments