Cardano (ADA) Rekorunu Kırdı! ADA Fiyatı Ne Oldu?

0

ADA fiyatı yükselişinin arkasında ne olabilir? Ve yakın gelecekte “Ethereum katili” denilen ADA neler başarabilir?

ADA fiyatı 0.42 doları aştı

Bugün, yani 2 Şubat 2021’de Cardano (ADA) tokeninin fiyatı tüm büyük borsalarda 0,42 doların üzerine çıktı. En son bu kadar yükseldiğinde tarih 2018’i göstermekteydi.

2021’de ADA fiyatı %133,5 arttı. Kripto para piyasasındaki Kara Perşembe’nin (13 Mart 2020) en düşük seviyelerine kıyasla, Cardano (ADA) fiyatı 18 kat arttı.

Bu etkileyici sonuç, tüm büyük şirketlerin fiyatlarını katalize eden güçlü bir “altcoin sezonunun” ortasında Cardano (ADA) tarafından elde edildi. Dün, önde gelen kripto borsası Binance’in kendi kripto parası Binance Coin (BNB), 51 doların üzerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini bastırırken, bugün Ethereum (ETH) rekor kıran bir fiyatla el değiştiriyor.

ADA fiyatı 0,42 doları aştı
ADA fiyatı 0,42 doları aştı

Bu ralliden önce iki kripto para biriminin (Dogecoin ve Ripple) pump yaptığını görmüştük. DOGE yükselişi, 24 saatten daha kısa sürdüğü için muhtemelen kripto tarihindeki en hızlı yüzde 700 yükselişiydi. Bazı analistlere göre, DOGE yatırımcılarının kârları, kısa ama güçlü bir XRP artışına ilham verdi.

Cardano (ADA) ile ilgili olarak, bu fiyat dalgalanmalarını yeni teknolojik altyapıya bağlayabiliriz. Dün, 1 Şubat 2021’de, Input Output Honk Kong, Daedalus 3.2.0 cüzdanında yeni bir delegasyon merkezini tanıttı. Bu delegasyon tokenları stake havuzuna devretme sürecini kolaylaştırıyor.

Yeni sürümle birlikte, kullanıcılar delegasyon ortamındaki değişikliklere bağlı kalırken, tüm delegasyon süreci daha kolay, daha şeffaf ve daha esnek hale geliyor.

Ayrıca, 3 Şubat 2021’de, herkese açık test ağı etkinleştirilecek.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments