AAB Token Nedir? AAX Borsası Herkese 110 USDT Dağıtıyor!

0

AAB token nedir? AAX’in yerel platform tokenidir. Kripto ile küresel finans arasında bağlantı kurma misyonuyla AAX borsası, tokenize edilmiş emtialar, endeksler, Bitcoin boyut ürünleri, sosyal ticaret programları ve güvenlik tokenleri gibi bir dizi yenilikçi finansal araç sunuyor. AAB, traderların bu yeni enstrümanları kullanmasına ve borsanın büyümesini paylaşmasına olanak tanıyor.

AAB token nedir? Nasıl alınır?

AAB tokeni almak için öncelikle AAX borsasına kayıt olmanız gerekiyor. Borsaya kayıt olduktan sonra başka cüzdanlardan buraya kripto para aktarabilirsiniz. Kimlik bilgilerini doğrulamanız şimdilik size bankalardan para aktarım imkanı sağlamıyor. Başka borsadan buraya kripto para aktardıktan sonra işlem çiftlerinden AAB tokeni alıp cüzdanınızda tutabilirsiniz.

AAB tokenin detayları neler?

Toplam 50.000.000 AAB jetonu var ve daha fazlası oluşturulmayacak. Toplam 50 milyon AAB 5 yıl içinde dağıtılacaktır.

AAX, AAX tarafından vadeli işlem piyasalarında kazanılan işlem ücretlerinin %100’ünü tokenleri geri satın almak ve günlük olarak yakmak için kullanacak.

Piyasadan geri alınan herhangi bir AAB, blok zincirinde kalıcı olarak imha edilecek ve bu kullanıcılar tarafından denetlenebilecek. Bu süreç, toplam AAB arzının %50’si yok olana kadar devam edecek.

AAB, AAX’teki tüm işlem ücretlerinin %100’üne kadar ödeme yapmak için birincil para birimidir;
Temel İndirim: AAB’de belirlenen alım satım ücretlerinde% 20 indirim yapılır.

Portföy İndirimi: Bir müşteri portföyünün AAB’ye tahsis edilen herhangi bir yüzdesi için, müşterinin genel indirimine maksimum %50’ye kadar olan karşılık gelen bir yüzde eklenir.

Müşteriler, işlem ücretlerini ödemek için AAB’yi kullanmayı tercih edebilirler.
Devre dışı bırakmak, “Temel İndirim”i iptal etmek anlamına gelir;
Müşteriler yine de maksimum %50’ye varan “Portföy İndirimi” nden yararlanabilir.

AAB, ödünç verme, ödünç alma ve diğer özelliklerde promosyonları yönlendirmek için kullanılacak.
Borç Verme: Toplam kredi teminatının üzerine AAB’nin% 10’unun eklenmesi, toplam kredi teminatında%1 ekstra faiz ile ödüllendirilecektir.
Borçlanma: AAB ile kredilerde faiz ödemeyi seçen müşteriler %20 indirimden yararlanacak.

AAB token nedir? AAX borsası Herkese 110 USDT dağıtıyor!
AAB token nedir? AAX borsası Herkese 110 USDT dağıtıyor!

AAB tokenin avantajları

Müşteriler, ticaret deneyimini optimize etmek için özel özelliklerin ve araçların kilidini açmak için AAB’yi kullanabilir;
Ticaret botlarının ve ticaret sinyallerinin kilidini açmak için AAB kullanabilirsiniz.
AAB, artırılmış API erişim oranları ve FIX bağlantısı dahil olmak üzere özel hizmetlere ve tesislere erişim elde etmek için kullanılabilir.

100.000 USD’den fazla AAB’ye sahip müşteriler şunlardan yararlanabilir:

Daha yüksek para çekme ve dahili transfer limitleri;
Ürün yükseltmeleri, etkinlikler ve promosyonlar hakkında erken bildirimler;
İndirimli saklama hizmetleri

110 USDT AAB token hediyemi nasıl alırım?

Bu hediyeyi almak için öncelikle borsaya kayıt olduktan sonra kimlik bilgilerinizi doğrulamalısınız. Kimlik bilgileriniz onaylandıktan sonra Play Store veya App Store’dan AAX borsasının uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Sonrasında Futures(Vadeli İşlemler) borsasında kullanmak üzere hesabınıza kademeli olarak 110 USDT tanımlanacak. Bunu çekilebilir hâle getirmek için aldığınız hediyenin tamamıyla işlem yapmanız gerekmekte. Ayrıca borsa paranızın 80 katına kadar işlem yapmanıza yardımcı oluyor. Sormak istediğiniz soruları yorum kısmından belirtirseniz kısa sürede cevaplayabiliriz.

Bu kampanya 2021 mart ayında da devam edecek. Takipte kalın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments