25 Şubat Altcoin Analizi: Tron, SNX, CRO

0

Dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, piyasanın altlarının performansı üzerinde ezici bir etkiye sahipken, söz konusu etki hiçbir şekilde tek tip veya tutarlı değildir. Bu, Tron, SNX ve CRO gibi altcoinlerin son 7 gün içindeki fiyat hareketleri ile kanıtlandı.

25 Şubat Altcoin Analizi

Tron Analizi 25 Şubat
25 Şubat Tron Analizi

Tron Analizi

CoinMarketCap sıralamasında 25. sırada yer alan kripto para birimi olan Tron [TRX], son 3-4 ayın çoğunda oldukça istikrarlı, hatta yana doğru harekete tanık oldu. Bununla birlikte, Şubat 2021, en son Haziran 2019’da görülen seviyelerde altcoin ticareti ile grafiklerde TRX dalgalanması gördü.

Çoğu altcoinler gibi, Tron da Bitcoin’in değer kaybetmesinin ardından aşağı doğru çok trend oldu ve TRX 5 günde %26 düştü. Bununla birlikte, yazı yazılırken, kripto grafiklere yeşil bir mum kaydetmişti, bu da kurtarma çabalarının sürdüğünün bir işareti.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının çok üzerinde olduğundan ve Chaikin Para Akışı güçlü sermaye girişlerinin bir işareti olarak 0.10’da sabit kaldığından, Tron’un göstergeleri daha kararsız bir tablo sundu.

Tron, Ethereum’u daha yüksek bir toplam USDT kullanımı kaydettirdikten sonra son zamanlarda haberlerde yer aldı.

SNX Analizi

25 Şubat SNX Analizi
25 Şubat SNX Analizi

Piyasa değerine göre altıncı en büyük DeFi tokenı olan Synthetix, son 10 gün içinde başka hiçbir şeye benzemeyen bir fiyat hareketinin keyfini çıkardı. SNX, 14. gündeki grafiklere bir tüm zamanlar rekoru kaydettirirken, token o zamandan beri düşüş trendinde. Aslında, Bitcoin’in 58.000$ ‘lık ihlali de tokenı grafiklerde yukarı çekemedi.

Bununla birlikte, son 48 saat içinde, piyasadaki boğaların bir miktar ivme kazandığını ve SNX’in de grafiklerde yeşil renkte yanıp söndüğünü belirtmek gerekir. Bundan önceki 7 günlük dönemde, SNX’in neredeyse% 30 düştüğü gözlemlendi.

Bollinger Bantlarının ağzı, toparlanmanın başlamasından bu yana sabit duruyor gibi görünüyordu ve aynı durum, kısa vadede bazı dalgalanmaların beklenebileceğini gösteriyor. Nihayet, Müthiş Osilatör düşüş momentumunda bir düşüş görüyordu.

Synthetix kısa süre önce Coinbase Ventures ve Paradigm gibilerinden 12 milyon dolar fon sağladı.

25 Şubat CRO Analizi
25 Şubat CRO Analizi

CRO Analizi

Crypto.com Chain’in yerel belirteci olan Crypto.com Coin [CRO], değerinin son 7 gün içinde önemli ölçüde dalgalandığını gördü. CRO, 4 günlük bir süre içinde %165 oranında kayda değer bir artış yaşarken, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in değeri grafiklerde 50.000 $ işaretinin altına düştüğü için düzeltmeler hızla geldi.

Yazım sırasında, CRO en son Eylül 2020’de görülen seviyelerde işlem görüyordu.

Yukarıda bahsedilen artışın ölçeği o kadar büyüktü ki, CRO’nun göstergeleri yükseliş sinyallerini yakmaya devam etti. MACD çizgisi Sinyal çizgisinin üzerinde gezinirken, Göreceli Güç Endeksi, grafiklerde aşırı alım bölgesini süpürüyordu.

25 Şubat Altcoin Analizi

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir, yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Kriptonik.com’un fikrini asla yansıtmıyor. Her yatırım ve ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız para yatırmanızı önermiyoruz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments