12 Şubat 2021 Kripto Para Analizi: Ethereum, AAVE, Monero

0

17 Şubat 2021 Kripto Para Analizinde; Ethereum 1700 $ ‘da destek buldu ve hedefi 2000$’a yükseldi. Aave, önümüzdeki günlerde 480 $’a düşme tehdidinde bulundu ve Monero, boğaların test etmesi için bir sonraki direnç seviyesi olan 220 $ ile 200 $ işaretini geçti.

Ethereum Grafiği
Ethereum Grafiği

Ethereum fiyatı ne olacak?

Ethereum, bir hafta önce yükselen bir üçgen modelinden çıktı. Koparma için teknik hedefi 1950 $, ancak 1800 $ işaretinde bazı sert dirençle karşılaştı. Ancak, göstergeler ETH için yükseliş resmi çizdi.

RSI 4 saatlik grafikte 50 nötr seviyesinin üzerindeydi ve bu yükseliş trendinin hala devam ettiğini gösteriyor. Kısa vadede, 1800 dolarlık ikinci ardışık ret, ETH’nin bir kez daha 1700 dolara düşebileceği anlamına geliyor.

Ancak, daha uzun zaman dilimlerinde, ETH yükselişini sürdürüyor.

AAVE Grafiği
AAVE Grafiği

AAVE yükselişini sürdürecek mi?

1 saatlik grafikte AAVE, Supertrend göstergesi tarafından vurgulanan desteğin altına 504 $ ‘a düşmekle tetiklendi. Geçen hafta, AAVE 540 $ işaretine yakın bir direnç buldu ve bu seviyeyi geçerek 581 $ ‘a ulaşmasına rağmen, satış baskısı fiyatı düşürmeye zorladı.

500 $ ‘ın altına düşmek, muhtemelen AAVE’nin 480 $’ a doğru hareket ettiğini görecek ve daha fazla düşüş baskısı, AAVE için 420 $ ‘a gerileme görebilir.

MACD düşüş yönlü bir sapma oluşturdu ve bir satış sinyali vermek için sıfır çizgisinin altından geçti.

Monero Grafiği
Monero Grafiği

Monero’yu iyi günler bekliyor olabilir

Monero bir gün öncesine göre 180 doları aştı. Zaten test edilmiş ve Ocak ortasında, seviyeyi aşan bir tırmanış hızla tersine döndüğünde ve XMR 130 $ ‘a geri çekilmek zorunda kaldığında 180 $’ dan reddedilmişti.

Yükseliş eğilimi gösteren OBV’ye göre, toparlanma istikrarlı ve alıcılardan gerçek bir talep mevcut. Müthiş Osilatör ayrıca güçlü bir yükseliş ivmesi gösterdi.

XMR için bir sonraki önemli direnç seviyesi 220 $ ‘dır. 180 doları aşan kırılma, piyasa inancının bir işareti olan güçlü ticaret hacmine sahip. XMR’nin önümüzdeki birkaç gün içinde 220 $ ‘ı test etmesi muhtemel.

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir, yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Kriptonik.com’un fikrini asla yansıtmıyor. Her yatırım ve ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız para yatırmanızı önermiyoruz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments